Sitablogi

Kolmapäev, mai 28, 2008

Uus peldik

Täna, kell 13 avatakse Nunne tänava ja Toompuiestee nurgal Toompargis Eesti ja kogu Baltikumi esimene täisautomaatne välitualett.
Kaasaegne tualett puhastub automaatselt peale igat kasutukorda ning on soojustatud ja ühtlasi kohandatud invakasutuseks.

Selle rõõmsa uudise teatas Tallinna linnavalitsus.

53 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

31 mai, 2008 . Teema: kas keegi teab kas ka uues peldikus saab sittuvaid inimesi piiluda ???

--------------------------------------------------------------------------------

kas kellelgi on infot sellise PELDIKU tegutsemisest Pärnu territooriumil ? Infanterie Division of ShitHouse ???
Üks minu saksa sõber otsib oma Eestisse põgenenud libu tegemistest jälgi, olla olnud selles vetsus ja imenud seal kellegi sittuva taluniku türa, kusjuures mees seeaeg ainult turtsus sitta, sekka ka peeru .

10:02 PM  
Anonymous Anonüümne said...

В голландском зоопарке лев съел kaka и умер от передозировки...

11:07 PM  
Anonymous Anonüümne said...

питерские отмазки :::::::
- чо не kakал?
- мосты развели.
А в москве kaka ща модно:
- чо не kakал?
- kakа сгорела... Ha-ha -haaaaa !!!

9:56 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kõikide sitafännide kohustuslik bookmark: Ratemypoo.com

11:20 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Кончились у мужика kaka . Что делать ? ? ? ? Нашел kaку и на ней написал:
"Красный kakяк". Только забросил kaку NA HUI !!!!!

10:02 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Lase peeru pätt !!! Just nii ütles mulle suvepealinnatasulise pellari pileti mutt,kui küsisin kas peerutamise eest pellaris tuleb ka õhusaastetasu maksta . Naispervo, arvan mina,oli see mutt

10:26 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Hämmastav, sitamajad on lõpuks lihtsurelikeni jõudnud!!!!

4:39 PM  
Anonymous Anonüümne said...

- Дорогой, знаешь, у меня есть kaka !!! -

4:40 PM  
Anonymous Anonüümne said...

enne Edkarit ära käima rsk.

9:47 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Vanus: 36 ( noor kakamise huviline slaavi naine )
Elukoht: Tallinn
Lisatud .05 juuli.2008
Kehtib kuni 15 juuli.2008
SMS AINULT !!!
*****
Kallid mehed...Tulge minu juurde kakale ,võib ka pissile ning saate kõige parema ja mõnusama erootilie massaaži samal ajal oma perseaugu või munandi piirkonda..Teen seda oma ilusate kätega, häbememokkade ja rinnanibudega, kuidas ise soovite .----- Tel. 53 865 924 ----- SEE RÕÕM ON LOOMULIKULT VÄIKSE TASU EEST -----

11:23 PM  
Anonymous Anonüümne said...

http://youtube.com/watch?v=Ofn8-3SWd8M

7:31 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ööl vastu tänast süttis Tartu kesklinnas Vanemuise-Pepleri tänava nurgal oleval ehitusplatsil teisaldatav välikäimla.

Häirekeskus sai teate tulekahjust kell 4.08, teatas Lõuna-Eesti päästekeskus.

Kohale sõitnud päästjad kustutasid lõõmava välikäimla kiiresti.

7:35 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Postituse teema: Tartu välikäimla olevat süttinud...Postitatud: Karlos Kurikas

(avalike käimlate akendetaga luurav fänn )


Liitunud: E Veeb 13, 2007 10:00 am
Postitusi: 3
Asukoht: Eesti, Kabina küla. Kui õieti mäletan, siis keegi siin foorumis 1 aasta , (peaaegu sinna veeuputuse aja kanti) tagasi kurtis, naiste peldikute aknad pole eriti läbipaistvad ja praod on peaaegu olematud, seepärast teema tõstatasingi, et olen seal toda hävinud peldikut jälginud ning läbi aknagi sittuvaid linnakodanike uurinud, samas kuulnud ka fekaali-väljutamise hääli, mis muide on pervertidele päris erutav... Lühidalt, põlengu põhjus oli mees kes tulemasinaga oma persekest uuris, soovimaks näha kas linaluu ussikesi on jäänud peale kakimist perse suudmele või mitte. Süttis paber, sealt prilllaud ja nii see läks. Petsalno, nagu keegi Vene daam eemalt õhkas. ( nukker tõlkes)

10:48 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Молодой журналистке становится известно KAKA , ученые с мировым kakaм начинают бесследно исчезать при загадочных обстоятельствах. С помощью опытного пилта и kисателя приключений по кaке , она пытается разрушить KAKA !!!

10:32 PM  
Anonymous Anonüümne said...

hea lugu kuula kindlasti.

http://youtube.com/watch?v=mJEJXapFjns

8:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

http://www.epl.ee/?uudised=436031

1:06 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Добавлено: Июл 22, 2008 Заголовок сообщения:

---------KAKA un labi !-----------------------------------------------------------------------

Un cik maksa kaka ? Labs jautajums. Latus vai gadus!

1:59 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Бля kaka ..... Такая ночером прысниццо - трусами хуй отмашысси...

8:55 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Pirita rannas on fekaalireostus
www.DELFI.ee
25. juuli 2008 12:31 LIITU DELFI POMMUUDISEGA
saada sõbrale e-mailiga
teade toimetajale
loe kommentaare (67)
prindi uudisAFP/Scanpix
Kuigi Pirita rannas lehvib reostunud vee tõttu juba teist päeva punane lipp, ei ole tervisekaitsjate hinnangul vee kvaliteet nii vilets ning piisaks kollasest lipust, mis tähistab kerget reostust ujumisvees.

G4S heiskas rannas punase lipu, sest koostöös linnavalitsusega jõuti järeldusele, et rannavalve töötajad ei ole pädevad hindama silmaga vee bakteriaalset koostist, kuna tervisekaitse inspektsiooni 15. juulil võetud proovid sisaldavad normist rohkem kolibaktereid, ütles Delfile G4S avalike suhete direktor Andres Lember.

Tervisekaitseinspektsiooni hinnangul piisab antud reostustaseme puhul ka kollase lipu heiskamisest, sest reostus ei ole nii tugev, mille pärast tuleks keelata inimestel ujumine. “Me ei ole öelnud, et pange punane lipp. See on tõlgendamise küsimus,” ütles tervisekaitseinspektsiooni pressiesindaja Iris Saluri.

Tema kinnitusel võeti normist enam kolibaktereid sisaldav proov 15. juulil, mil olid suured sajud ja see võis proovide tulemusi mõjutada. Tõenäoliselt on kõrgema reostustaseme taga Pirita jõe suudmes seisvad laevad, sest Merivälja poolses Pirita ranna osas on proovid normi piires. Järgmised proovid on plaanis võtta 29. juulil.

Küsimusele, kas on lootust, et punane lipp nädalavahetusel kollase vastu vahetatakse, vastas Saluri: “Seda otsustab G4S. Tervisekaitse seisukoht on, et piisab kollasest lipust vee kerge reostuse korral. Aga kui nad tõlgendavad reostusohtu kuidagi teisiti või on vesi liiga külm või on mõned muud ohud, siis me ei saa öelda, et ärge pange punast lippu.”

3:42 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Nimi: LIZA Minello
Vanus: 41
Elukoht: TALLINN, Vana Posti tn.

Kehtib kuni 22.08.2008
SMS: AINULT !!!
Saada ka sõbrale!
41 a MAGUS JA SEXSIKAS VENE BLOND, SUURE RINNAGA NAISEJURAKAS ,pikk 156 sm 75 kg kena valimusega vene neiu kutsub mehed kulla munnima. Pakun sex-massaazi, eroot massazi persele ja jalkadele ja ka nokkule natuke naudingut!!! Ise olen vaga armas daamike ja sale neju ja suur seksihuviline !!! MA OOTAN SIND , kalis meheke ! MA TEEN SU ÕNNELIKUKS .

6:02 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Peeruauk.ee on Eesti Peerukottide Ühingu Interneti väljaanne Sinule, kes sa planeerid peeretada teiste juuresolekul , ootad kakahäda või oled juba värske kakalkäinu. Selle lehega tahame pakkuda Sinule vajalikku teavet mõnusast puuksutamisest , pepuaugu pesemisest ning nõustamist alates meditsiinilistest konsultatsioonidest perse teemadel kuni igapäevaelu praktiliste kakalkäimiste-nõuanneteni välja.

11:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Spagina, DIANA
Vanus: 53
Elukoht: TALLINNa KESKLINNa hotell
Lisatud 03.08.2008
Kehtib kuni 13.08.2008
Saada infot ka oma sexihuvilisele sõbrale!
Noor, sьmpaatne ja vдga himur seksuaalne, isuдratavate jurakate rindadega neiu, kutsub jхutukaid ja lahkeid hдrrasid enda juurde tassile kohvile ning nikkkuma mugavasse hotellituppa Tallinna kesklinnas. Sale, 53 aastane, heledad juuksed, sile vittu pealne ja suur turske vitt . Teen head erootilist massaaюi käe ning suuga ka meeste persetele ja ka munnitele ,avaldan teile 120 kamasuutra saladust. Kьlastage PLIIS mind, ja tahate seda teha veelkord. Vхimalik paarisporno ja palju muud perverssust ( ka sitt ja kuse ja okse vms )._____DIANA_____

8:27 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ой бляяя ,что это было kaka ? ,пиздец !

7:25 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kuid, lugupeetud blogi autor, mul oleks küsimus nii teile kui laiale ringile.

Nimelt aeg ajalt sital käies ja vett tõmmates, jääb ikka paar tükki pruuni lätakat ujuma. Ma olen suhteliselt mures. Äkki sõin paberit kogemata või on siin sündimas uus sita liik : " ujuv sitt ?" See vajaks tegelikult pikemat inspekteerimist ja arutelu oleks sellekoha pealt väga oluline.

Kommentaare ootama jäädes....

Hr. Pasapomm

10:02 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mina kui poole sajandi vanuse sitakeeramise(potti) veteran võin täie tõsidusega kinnitada, et ujuva sita näol on tegemist õhku täis sitaga ehk siis võib tegu olla kinnisvara mulli tühjaks laskmise jääknähtusega. Sa poju oled veel kergelt pääsenud, sest tüsistusena situb mõni mees puhast kipsi koos karkassiga.

11:18 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kakal on õhku natuke sees, see on füüsikaline seadus , ehk maakeeli puuks . Tabiveres Rohtuvate kaevikute ees oli ka kuhjake sitta, mis mullitas.
Kaitsetud kui konnad traktori ees olid 1984. aasta septembripervertimise möllus Saadjärve joonel tuhanded mustlaste ja leedulaste pioneerid . Estoonetsid aga tegid kõik, et mitte neil käia peldikus ega süüa poleks. Venelased püüdsid telklaagrisse läbi murda, mis sadade katkilöödud huulte/ ninade / lõugade hinnaga viimaks õnnestuski.
Minu Kukulinnast pärit vanavanaema Rosolje rääkis, et siis pilluti ka parašütistipoisse alla. Saadjärve sigala lähistel kukkus üks kuhjavarda otsa. Rippus seal, jäme ja peensoolikad kakaaugust väljas, aga kas pioneer või mõni suvitaja,seda ei tea. Nii kõneles mu vanavanaema.
Rohtuvate kaevikute ja pudeli-kildude katkematu joon ääristab Saadjärve läänekallast praegugi. Kohe Kukulinna poe vastas, mäekünka otsas, seisab puukülge seotud suurvõlgnik . Hoiatuseks teistele kelm-laenuvõtjatele....

10:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Skarbi bet patiesi, ja tie kas lasiija buut zinjushi........... bariem buutu padevushies . Spзks Aktuali arii tagad !!!

11:00 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mожет кто знает что за кака ?

11:43 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Идет в лес Grisha , присаживается . Вдруг кричит:
- Вася! Все, kakaлись! Ужос! Я kakaл!
Второй подходит:
- Ну ты что, совсем дурак ? Как так kakaл ?

10:31 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Peldik umbes : Viga leitud. Restardi käigus oli toimunud muudatus allavoolu setingutes. Nimelt kahesüsteemse poti kasutamata loputuskasti lõdviku sisendisse oli tekkinud veelkord bakteriaalfiltri korduvseib. Piisas, kui määrisin sinna mingi suvalise WD-40 sõsarõli õhukese kihi ja asi hakkas toimima.( Eelnevalt siis paar päeva käisin õues sital ja valamus kusel, draama tänaseks aga läbi .

5:20 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ну да, типа того kaka........

10:50 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Jah, ilmselt nii see on

6:12 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Imege raisad kõik munni, värdjad!!!!!

7:09 PM  
Anonymous TYRA.xxx said...

On juba eelnevates tekstides küllaltki palju sarnaseid jooni.
Kusjuures eeldatavasti on tekstid kirjutatud sõltumatult 2 isiku poolt.
Probleeme tekitab pasahaisune kuupäev - enda pestud puhtaks persega peaks olema isegi sündmusterohkel ajal selline kuupäev, mis jääb vähemalt aastaks meelde, KRADI EELPOSTITUSE DEBIILIKUST AUTOR !!!

11:18 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Milleks meile uus verbaalne peldik ?
Otsustades külgeriputatud anaaltapisarnasele ,tilbendiste värvikombinatsiooni põhjal võiks olla tegu pepuhaisuse vapruseristiga persepalgete vallutamisel.
Missugustest kriteeriumidest uue peldiku debüütpasandajaga nt autasustamisel just täpsemalt sellise visiooni puhul lähtuda - jään vastuse võlgu.

Näksi urruauku, noorik !

10:09 PM  
Anonymous tshaika.ru said...

Tura oli fotografeerinud oma väljutusprotsessi nutitelefonaga ning kuhugi iha.eeesse selle vist ka üles laadinud,esitlemaks kehakergendust kunstniku pilgu läbi, rõõõõõve !!!

10:39 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Suddenly a feeling of ill health malaise. If not, respectively.
lupus can be efficiently reversed with medical home remedies involving your basic element of water to help deal
with headaches, difficulty falling asleep can actually give you and watch.

There are topical preparations are preferred and it's hot! Decreased levels are associated with Lupus patients is defined as" anecdotal" evidence. Once I wake up from 1/16th of a third-party seems to be combined with long term prednisone use and/or ongoing pain, overall health can be determined before treatment, along with other diseases.

Also visit my web page :: hampton lupus doctor

4:14 PM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
coach outlet store online
michael kors handbags
coach outlet store online
burberry
michael kors handbags
kate spade outlet
tod's outlet
pandara jewelry
coach outlet online
michael kors
michael kors outlet online
burberry handbags
kate spade purses
concord 11s
oakley sunglasses outlet
jordan shoes
kate spade diaper bag
nike air max
michael kors handbags
michael kors outlet
fitflop outlet
michael kors handbags
polo ralph lauren
new jordans
michael kors outlet
coach outlet online
louis vuitton
chanel handbags
coach outlet store online
ray ban sunglass
beats headphones
michael kors handbags
true religion sale
abercrombie
ralph lauren uk
louis vuitton outlet
louis vuitton
coach outlet
tods sale
michael kors outlet

9:14 AM  
Blogger Unknown said...

20156.3dongdong
coach outlet store online
tory burch sale
polo ralph lauren
prada uk
jordan 11 low
timberland earthkeepers
timberland boots
coach outlet
michael kors outlet
michael kors
michael kors outlet online
air jordan 11
christian louboutin outlet
michael kors outlet online
michael kors outlet online
prada shoes
coach factory outlet online
michael kors
ralph lauren
hollister clothing
michael kors
gucci shoes
jordan 11 gamma blue
abercrombie and fitch new york
pandora charms
abercrombie
louis vuitton outlet
cheap jerseys
timberlands
jordan 8s
fitflop footwear
adidas outlet store
dior handbags
louis vuitton handbags

11:17 AM  
Blogger Unknown said...

20150622xiongair max uk
louis vuitton
jordan 6 cigar
gucci bags
abercrombie kids
kobe bryant shoes for kids
prada bags
cheap toms shoes
louis vuitton outlet
fendi outlet
mont blanc legend
air jordans
michael kors handbags
jordan 4s
prada sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
chanel handbags
coach factory outlet
jordan 13 retro
chi hair strighteners
timberland outlet
coach factory online
chaenl bags
michael kors outlet online
abercrombie outlet
celine bag
burberry sale
michael kors
tory burch shoes
michael kors outlet
celine luggage tote
louboutin
christian louboutin sale
michael kors outlet

9:29 AM  
Blogger Unknown said...


15.07.16fangyanting
nike blazer pas cher
coach outlet
tn pas cher
air jordan uk
michael kors
coach factory outlet
longchamp sale
louboutin
chanel outlet
prada outlet
pandora jewelry sale
abercrombie & fitch
air force pas cher
cheap beats by dre
gucci uk
coach outlet store online
chaussure louboutin pas cher
gucci borse
ralph lauren sale
polo ralph lauren
longchamp outlet online
chanel handbags
louboutin femme
longchamp pliage
kate spade new york
ed hardy outlet
cheap ray bans
ed hardy clothing outlet
sac louis vuitton pas cher
ralph lauren femme
louboutin
burberry handbags
michael kors watches
coach factory outlet
kate spade bags

8:52 AM  
Blogger 柯云 said...

2015-12-12keyun
louis vuitton bags
michael kors outlet clearance
ralph lauren
cheap oakleys
coach outlet
replica rolex watches
michael kors outlet clearance
ugg boots outlet
coach outlet store online
abercrombie & fitch
michael kors outlet
louis vuitton outlet
nfl jerseys
louis vuitton purses
canada goose outlet
louis vuitton
ugg slippers
cheap toms
louis vuitton outlet
nike trainers sale
uggs outlet
ugg sale
rolex watches
ugg boots sale
chanel handbags
gucci handbags
coach outlet
abercrombie fitch
air max 95
canada goose outlet store
coach factory outlet
hollister kids
louis vuitton handbags
the north face jackets
air jordans
canada goose coats
michael kors outlet
instyler
louis vuitton outlet stores
cheap oakley sunglasses

5:16 AM  
Blogger John said...

louboutin
cheap air jordans
abercrombie outlet
timberland outlet
celine bags
michael kors outlet
canada goose jackets
north face
rolex watches
uggs on sale
ralph lauren outlet
abercrombie & fitch
north face jackets
lebron james shoes 13
mulberry uk
ralph lauren outlet
gucci outlet
true religion outlet
concord 11
mont blanc
polo ralph lauren
kobe 10s
gucci outlet
michael kors outlet
ugg sale
hollister kids
pandora outlet
chanel bags
canada goose
cheap nfl jerseys
prada handbags
coach outlet
kobe 9
marc jacobs handbags
louis vuitton bags
beats solo
louis vuitton bags
2016215yuanyuan

4:13 AM  
Blogger Unknown said...

zhengjx20160414
michael kors
canada goose outlet
oakley outlet
louis vuitton handbags
nfl jerseys
ghd hair straighteners
louis vuitton purses
ray bans
nfl jerseys
cheap nfl jerseys
christian louboutin outlet
true religion outlet
true religion outlet
toms
air jordan shoes
concord 11
kobe 8
coach outlet
louis vuitton outlet
hollister clearance
tiffany and co
coach factory outlet
ralph lauren home
louis vuitton outlet
coach outlet store online
coach outlet
north face jackets
replica rolex watches
louis vuitton purses
nike store uk
hollister clothing store
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
adidas superstar trainers
louis vuitton bags
air jordan homme
michael kors outlet
louis vuitton outlet
gucci bags
cheap ray ban sunglasses

6:30 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
michael kors outlet
mont blanc fountain pens
coach factory outlet
ralph lauren outlet
ralph lauren
coach outlet
coach outlet
kobe 9
ray ban sunglasses
louboutin pas cher
fitflops
nike roshe runs
oakley sunglasses
ray ban outlet
replica watches
basketball shoes
replica watches
louis vuitton outlet stores
kids lebron shoes
nike basketball shoes
north face outlet
cheap jordans
instyler max
louboutin shoes
giuseppe zanotti
michael kors outlet
gucci outlet
coach outlet store online
tory burch handbags
michael kors outlet
toms shoes
pandora outlet
adidas superstar
cartier watches
coach outlet
ray ban sunglasses
nike trainers
longchamp bags
jordan retro
nike free run
as

6:05 AM  
Blogger Unknown said...

I'm puzzled with lots of exercises. I was afraid I could not do the right time despite my hard work. I need a support person.
http://run3play.com

10:26 AM  
Blogger Unknown said...

www0608

coach factory outlet
christian louboutin shoes
lakers jerseys
mulberry handbags
fitflops
chloe sunglassess
polo ralph lauren
oakley sunglasses
moncler jackets
longchamp outlet

5:30 AM  
Blogger Unknown said...

qzz0626
nike factory outlet
hawks jerseys
ray ban sunglasses
furla handbags
canada goose jackets
burberry outlet
michael kors outlet
uggs outlet
ugg outlet
new balance shoes

11:46 AM  
Blogger te12 said...

qzz0727
tory burch outlet
camel shoes
bulls jerseys
ugg boots
valentino outlet
ugg outlet
longchamp solde
fred perry polo shirts
coach outlet online
jimmy choo sunglasses

7:50 AM  
Blogger qinaide said...

0802jejeair jordan pas cher rose Fils d'un nike air max thea premium solde chapelier, Stephen Stetson, il nike air tech challenge huarache basketball apprend le métier auprès chaussures asics en promotion de son père. air jordan en ligne france Le VR Pro nike dynamo free sydney Driver utilise également nike air max 1 premium adventure pack la technologie Nike New Balance ct suede gum homme STR8-FIT Tour qui offre asics gel lyte beige rose 32 options pour air jordan retro 11 low retail price personnaliser l'angle de votre nike chaussures running air max sequent homme club.

4:49 AM  
Blogger Unknown said...

ralph lauren outlet
yeezy boost 350 v2
reebok shoes
nike presto
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets
ray ban eyeglasses
jordan shoes
longchamp outlet
ugg boots uk

9:34 AM  
Blogger yanmaneee said...

kyrie 3
michael kors bags
curry 6
hermes belt
michael kors outlet online
air jordans
yeezy boost
jordan 4
golden goose
yeezy boost

7:16 AM  
Blogger alwafaa campany said...

شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف سجاد بالدمام
شركة تنظيف بالخبر
شركة تنظيف المنازل بالدمام
شركة تنظيف مجالس بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالخبر

6:36 PM  

Postita kommentaar

<< Home