Sitablogi

esmaspäev, juuni 18, 2007

Naiste sitt

Käisin just naiste pelleris sital. Ei ütleks et sitas või sittumises midagi teistmoodi oleks olnud.

86 Comments:

Anonymous klassik said...

klassikat
http://www.hot.ee/leoluks/

6:12 PM  
Blogger Hundioru Nirti said...

Sitt on sitt, mis siin ikka pikalt lamiseda.

1:16 AM  
Anonymous Liina said...

ai kurja, kui mina oleksin teadnud, et selline lehekülg olemas on ja sellised inimesed olemas on, oleks ma ammu teiega joininud ja elu oleks veel suurem lill olnud kui praegu!!
aga olen õnnelik, et mul leidub kuskil nö partnereid!!
ise sai just orkutisse Shitbustersite klubi tehtud ja asi läheb hetkel libedalt:)
ja oo suur sitt, anna andeks, aga me varastasime paar head ütlust teie lehelt...aga see pole suur patt, kuna te olete ikagi tegijad!! jeejee

2:47 PM  
Anonymous Volli said...

Kurat kus uued postitused on? Suvepuhkus või :D?

11:57 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Asi on sulaselge - sitt on otsas.

7:11 AM  
Blogger Madli said...

Sitt ei ole kunagi otsas:D

3:19 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Naiste sitt on eriline ! Kuna nad enamjaolt on kõik kokku puutunud ANAAL-SEKSIGA, siis nende sitaauk on suurema kaliibriga kui meestel . Ja seega ka sita läbimõõt on suurem . Juhtusin kord nägema daamide peldikus pihvide sarnaseid "sita litreid ". Aga enne mind käis seal, teati öelda , Tartu näitlejatar MERLE JÄÄGER . Vot nii, sitasõbrad...

6:52 PM  
Anonymous Mära Jurta said...

Kõige jubedam on noorte naiste sitt, kellele pole munni veel sitaauku topitud . Sitahais on justkui ammoniaagiga vürtsitatud eilne pask, kuradi ropp hais on . Tatikatele tulebki kiirelt perse panna, et seedimine korras oleks ja süütus kauem, ikka abiellumiseni , säiliks .

1:49 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ei-ei-ei ! Pole rõvedamat vanade, närtsinud naiste sitast. Olete näinud ? Ebatasase profiiliga, kergelt pabuldunud, seedimata toiduosadega ketina ühte moodustatud. Tavaliselt suure läbimõõdu ja labase haisuga

7:01 PM  
Anonymous Anonüümne said...

No nii, kas keegi kahtleb naiste pasa robustsuses ? Iga korralik annalühegi lõppeb kakase nokuga . Naised ja nende perse väärib pikemat väitlust, ahga see on ju rõve .

11:39 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Eitede sitt on sitemast sitt . Enamus neile on ära pandud sinna nokuga, see omakorda annab jääknähud kogu eluks . Suuremad munnid venitavad augu pöördumatult suuremaks ning on ka sitt tulevikus suurem, pidamine hädaga kehvem ja puuks persest kohati ettearvamatu . Kõike seda võib lugeda dr.Iisopi kaustadest, mille mustanditega võib tutvuda ka netis .

9:15 PM  
Anonymous Ruth said...

Minge vittu, türalised !! Kas te oma sitahaisu kunagi pole tundnud või ? Miks nii kaua sital käite, miks alati pott jääb pasaseks ? Miks teie peer on kauem õhus kui naiste oma ? Mõelge ja vastake ning alles siis tulge siia naiste paska siunama.

5:05 PM  
Anonymous Kare Kaux said...

Nu ega see meeste sitt suurt parem ole, pikem ja jässakam, rämedama haisuga ning raskesti seeditud . Öäkk !

8:06 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mine Kare vittu, mida siin ka sitast tead ??? Kogu elu oled musitseerinud ja mikker lõusta ees... Kust seda "sitaelu" nii hästi tundma oled õppinud ? Kui vaidled, siis tule meile ööklubisee "Life" Põlvamaal, meeste WC siis näitan üht suurt ja mehist junni . Mõrd selline !

9:07 AM  
Anonymous Pruss------------- said...

Teismelistest kuni kliimaksini on sitahais naistel veel talutav, üle selle aga.... ei talu kommenteerimist.

3:13 PM  
Anonymous Merle Saaliots said...

See on seletatav eelnevas elus söödud ebakvaliteetse söögi ja perseauku laialivenitatunud anaalseksiga . Eksteer ja mõnede agoonia...

1:59 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Nii õrn ja hell, ja hea on naiste sitt... Kujuta ette kui mõni saagimi või bellanova julgake Teile ette jääb,,, ega me ometi ju teda üles korjamata jäta....

5:23 PM  
Anonymous Demi Koor___ said...

Mummi käis mehega Egiptuses ja kuna raha ehk maksevahend sai otsa ja suveniire oli ikka vaja, siis tõi ühe moslemi mehe sitajunni kaasa. Imetlesime siis kogu seltskonnaga kuidas küll moslemi sitt saab nii ilus täidlane ja tõmmu olla . Sai muideks, ta 2 santiimi eest mingilt kohalikult pirukamüüjalt

2:48 PM  
Anonymous Tõnis K. said...

Ehee ee, naiste sitt on eriline !!! Minge või vaadake Balti vaksali naiste pellarisse kus suured sitalärakad on ümber poti igal pool. Kõiki neid on munnitud perse ja sittumisel puudub "täpne potti piketeerimine "

7:27 PM  
Anonymous Braaga said...

Каждый человек в разное время узнает, что Деда Мороза не существует. А рекорд принадлежит Б. Шкварко из Шепетовки, который узнал правду только в 44 года.10 января 2008, Ostrov

7:30 PM  
Anonymous Maris ~~~~~~~~~~ said...

Ma kirjutan oma loo algusest lõpuni. Olen 26aastane noor naine. Elasin varem maal, kus olid WC igas majakeses . Kui linna tööle sain, üürisime kahe sõbraga kamba peale korteri, linnas elamine on üsna kallis ning oma palgast oleks kolmveerand juba üürile kulunud. Elasime niiviisi poolteist aastat ja elu oli hea. Aga ühel päeval hakkas mind häirima see et sõbranna ei lasknud mitte alati oma junne potist alla . Ma ei söenda sellele ka tema tähelepanu osutada . Kas oleks mõnd mittesolvavat ja mõjuvat viidet kuidas talle läheneda ?

10:08 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ma ei tea, naistel sitt haiseb..ei kannata..iga aasta käib ülevaatusel, kuid midagi pole justkui viga..ning temal on eluaeg midagi igaõhtuse persepesemise vastu olnud..Niiet meie majas värsket õhku eriti ei ole . (paar korda kvartalis naine ikka oma sitaauku vist peseb )

8:53 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Ühispeldikus pole sa kohustatud osa saama mitte ainult sookaaslaste väljutusprotsessidest, vaid ka vastassoo omadest. See on kirjeldamatult jälk, sest meestel kaasnevad vastavate protseduuridega enamasti ebatsensuursed häälitsused ja täiesti talumatud haisutamised . Naiste SITT on kaunim !!!

1:46 PM  
Anonymous Margo ` said...

Nõus , on tõesti kaunim , vastav uurimistöö kinnitab seda 90% jne. Ja ega ei hakka naiste sitta rohkem enam sonkima , hobi muidugi on põnev, väga põnev!!! Aga pilt selge, naiste pask ei muutu eriti aastatega ja seega 30-40cm sügavuselt sitaaugust võib leida seedimata toiduosakesi .

1:19 PM  
Anonymous Mare said...

Naiste sitahunnik ei seisne vaid mingisuguses pasa koguses — teretulnud on kõik muud kättesaadavad perse pühkimise vahendid, mis perse puhtaks teevad . Sõrmed, paber — mis iganes teile vastuvõetav on. Tihti kiirustatakse hooletult perseauku pühkimisega , kuid tasub hoolikamalt teha , riskide oma kenad stringid sitaga kokku määrida ja see ju on halb.

Orgasm tuli peale , nüüd, täitsa putsis

9:19 PM  
Anonymous Chesnok* said...

NAISTE SITT - Что за хуйня?

7:14 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Jaanuari alguses tabas politsei mehed, kes valmistasid ette Armin Karu tütre Ines Karu pantvangi võtmist, et pressida kasiinoärimees lunarahana välja 15 miljonit eurot. --- Need mehed tuleks naiste sita sisse ära uputada ! ----

3:42 PM  
Anonymous Dima* said...

У Вас лопнула KAKA в WC ?

7:14 PM  
Anonymous Anonüümne said...

marisele

Kui Sa ikka otsekohene ei julge/suuda olla, siis kasuta sellist moodust - kui taas korterikaaslase järel peldikusse läinuna märkad, et ta pole julkasid alla lasknud, jäta vetsuuks lahti ja kuuluta kõva häälega, nii, et korterikaaslane kuuleb: OI! kas ma tõesti olen oma julgad eelmisel korral alla tõmbamata jätnud!? Millal Sina viimati vetsus käisid? Ega sa ometi neid ei näinud?

2:12 AM  
Anonymous Nibu_ said...

Sitaanalüütiku tegevusalad on:
sita lahkamine, pasast erinevate meenete valmistamine, degustatsioon , anaaltappide ja libestusainete valmistamine , anaaltõmmitsate valmistamine, pärakuava venitusseadmete valmistamine, jämesoole puhastus guurid meditsiiniliselt .

3:58 PM  
Anonymous Seb agent of glory= said...

There's something strangely tirty shit about abusing a hooker while watching Mrs. clitorfire starring Tonu Aav . Good perverssion by the way!

8:16 PM  
Anonymous bõsha sorrok* said...

Привет всем KAKAm!

Обновился раздел "NAISTE SITT ", очень приятно видеть лица наших читателей!
Вы так же можете добавить свое kaka через нашу форму с пометкой в теме kaka-сообщения "

7:08 PM  
Anonymous buhvaika* said...

Terv ! Sai täna öösel nähtud ööklubi naiste pellaris potist mööda kukkunud suuremat sitaplärtsakat . Sõnadesse seda panna pole kuidagi võimalik, liiga rõve see !!! Aga tegime Maarikaga mobladega sitast pildid ja võime seda "ilu" huvilistega jagada ! contact PM .

1:36 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Aujourd'hui ! HUI zanhui, bui bui, starõi hui .

3:25 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kiidetakse ka NAISTE SITA vanu fotosid ja kollektsioone ning antakse põhjalik ülevaade sealsetest söömis- ja kamise harjumustest läbi aegade.

3:06 PM  
Anonymous ---esteet--- said...

Sa võiksid vahepeal sinna pöörduda:
JÄMEJALA PSÜHHIAATRIAHAIGLA , seal vedeleb külluslikult nii nooremate kui vanemate naisterahvaste paska, sekka tampoone ning hügieenisidemeid, kõik see muidugi uriiniga üle-leotatult !!!

11:02 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Nimi: Katjuusha
Vanus: 38
Elukoht: Maardu
Lisatud : 13.02.2008
Kehtib kuni 12:50 - 29.02.2008
SMS: Näksi naiste sitta, pervert .
Saada kah sõbrale!


Teen head masssazi, sügavat ja kurgupõhjani minetti ja naudin ka perseaugu seksi. Ootan külla rahulikke ja arukaid slaavi mehi, kes hindavad munnimise kvaliteeti.. Nikk nigu törtsti : 55506491

9:28 PM  
Anonymous McCall. said...

Infolekke kohaselt loopis eesti noormees 2. veebruari õhtul Kulbilohu söökla ees inimesi naiste sita ning kividega. Seejärel suundus mees Valga maantee poole. Noormees sikutas nokul eesnaha tagasi ja kõndis nii oma eesnahavaba sugutipääga ,pikalt mööda maanteed , näidates oma "sugumürsku" nii noorukitele kui vanuritele,siis lõhkus WC akent ning varastas mitmetest wc-st pühkimispaberit . Samuti osales ta info kohaselt Pagari äri roojamises. Mees nimelt tühjendas oma keret, tahkema kraamiga , vastu pagariäri reklaam-viita.

4:21 PM  
Anonymous _Mummu_ said...

Soovin tutvuda . ----- 22-A. sale ja nõtke NAINE
otsib pikemaajalisemat ( jõukamat/heldemat ) sponsorit, kellega kohtuda mõned korrad kuus Tartus. Ise pinda ei oma (st. peaks olema sinu pind). Ideaalsed oleksid kohtumised tööpäevadel/tööaegadel. Võid olla ka vabalt vanem/abielus.( Isegi invaliid või suisa vanur ) Tähtis on sponsorlus ! VAJAN VAID RAHA !!! Ja selle eest võib mulle teha kõike ja panna igale poole ! nb. eritasu eest isegi nõustun kuse-sita-okse mängudega ega põlga ära ka enda teotamist ja rüvetamist .

7:58 PM  
Anonymous ---pervert--- said...

*****Welcome to The Perverts of Woman Page!*****
Welcome to the new woman Shit Perverts Page! This is a renewed attempt to bring the
page back to woman shit ! The woman shit is art, stronger to people, when they like not SHIT .....

1:24 PM  
Anonymous nikita* said...

Пошел на х@й !!!

10:04 PM  
Anonymous -merle- said...

Kui Su partner muretseb, et võib aktiivse sittumise ajal ajal jämesoolikale haiget teha, siis tuleks teda rahustada, sest väga harvadel juhtudel on see reaalne probleem. Kaka-kork, mis asub jämesoole kesk-faasis, soolestikus, kaitseb bakterite ja kaka pääsu eest muudesse sooltesse , samuti on pepuauk hästi kaitstud väljast poolt.

1:39 PM  
Anonymous *sitaaux* said...

Väga ilusa naise , aga KOLE SITT... Veenduge ise !!! http://www.youtube.com/watch?v=xhcKYAvjZuM&feature=related

10:35 AM  
Anonymous hundioru nirti___ said...

Terve ! ja NAISTE SITAST siis seda et shurnalistide koostöö paljastas üldsusele mõned faktid ­ . Naistelt koguti peale vetsus käiku nende teadmata ,kokku ekstremendid , et neid avalikkusele demonstreerida .(juriidiliselt kahjuks aga oli kõik korrektne ,– toilet-) Teolt tabati Homo`partei sutenööridest ärimehed. Lisaks löödi sarnase asja eest ühel kahtlustataval kurikaga katki tema põsesarn.

11:19 AM  
Anonymous -bratan- said...

про этот kaka и про аномальные явления с кakями смотрел передачу по ТВ 3, правда они там такую kakу сняли, что смотреть неприятно. ( !!!!! )

1:19 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Иди на х*й !!!

7:50 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Politsei trahvis veebruari lõpus Tartus ringi sõitnud 7-seeria BMW juhti, kes sõidutas kinnitamata turvavöödega ja sõidukiakendest välja kõõlunud ning tisse ja tussi paljastanud noori naisi.

( Autojuhile määrati karistuseks maksimaalne võimalik rahatrahv 10 000 krooni. )


«Autojuht üritas politseinikke veenda, et sõidukis viibinud noori paljaid naisi ta ei tundnud, kuna tegemist oli paljaste hääletajatega kes just tulid saunast , ning pärast vahejuhtumit soovis ta neist hoopis võimalikult kiiresti vabaneda, kuna üks neist oli autosse tahaistmele roojanud » selgitas Lõuna prefektuuri infobloki esindaja Tuuliku Tiit.

11:02 AM  
Anonymous Urruaux` said...

:
Müüa heas piirkonnas asuv korralik teisaldatav kuivkäimla. Ümbruses asuvad uued eramud ja sital-kusel käiakse seal peldikud üsna tihti. Lähedal asub suur tiik, ja seal loputatakse tihti peale pasal käimist nii käsi kui perset. Maja seinad on kahjuks seestpoolt roppusi täis soditud ning siin-seal on kakase sõrmega seinu roojatud . Seinad on freesitud fiboplokk, soojustus 5-ne penoplast , väljast muhvitud . Kivikatus, odav turvauks. Elutoas kamin. SitaMaja ees Unikivi väike teeke , Kasutusluba olemas.

Soovib keegi seda osta või rentida ?

5:37 PM  
Anonymous Tiina_ said...

No nii Sitahuvilised mehed, kas eelistate saledaid või sellised natukene kogukamaid ,( alla100 kg siiski) naisi? Neil ju need sitaportsud ikka suured-suured .
Ise olen 175cm pikk ja ytleme,et tibi kaalukategooriasse ma ei mahu. On peput, puusa, tissi ja natukene karvutut tussi : D ))))!

Muidugi, kui vaeva näha siis saan ka sinna 90ne kg ligidale , (väga palju tahtejõudu läheb vaja). On sattunud selliseid mehi kes õudusega vaatavad ja minu rasvu kommenteerivad. Õnneks on ka mehed, kes eelistavad minusuguseid tünne...

Kindlasti tekkis küsimus,et kas on mul kompleksid ja milleks yldse selline teema ? No jaa, ikka ju huvitab mida siis mehed tegelikult tahavad ja kas neile meeldib suure turske naise kogukas ekstremendi hunnik . Vastake , härrased !

Tänan veelkord tähelepanu eest! No ei saa ma olla ilma teemat algatamata Võta või jäta; )

8:53 PM  
Anonymous Riga bandits : said...

2008, 25 mart. Заголовок сообщения.

--------------------------------------------------------------------------------

O, pat lats ar ciekuru traapiijies!
Bet vai pulkstenis darbojas? MINE PUTS, SITA AUKS !

9:11 PM  
Anonymous "Kreenholmi Malle " , said...

Postitas: Malle Kreenholmist | 28/03/2008 Hei inimesed ! Küssa Teile ! Kui ruttu peale seenesousti söömist kõhu lahti saite ja miks te seda tegite,mul nimelt päev seenemarinaadi söömisest juba möödas ,peale jõin ohtralt Linnuse Kalja . Hakkas pea kohe ringi käima ja perse turtsuma...Siis aga tõttasin kannika-lihastele trenni tegema aga kõht ei taha lahti minna ,selline kördikas sitt ikka seal sees ,kaua võib oodata... Vaja on et sita ikka vedelaks saaks !!!

2:59 PM  
Anonymous musi said...

Tere armsad mehed ! Ma pakun teile väga erotilist masazi näiteks perse augule , suusexi teen kah ja keelekat kubemetele . Ise olen väga armas ja sale miniaturne neju suure tissiga ja karvutu vituga - 23/ 165/ 56. Mul on privatne hubane huuter-koht Võru linnas. Tel. 58 101 265 -musi-

12:22 PM  
Anonymous Arno P. said...

Eile käisime tunnikese peale tööd sõbrannaga jalutamas. Ilusa platsi pealt õnnestus näha suuremat ja hiljuti tehtud sitakökatsit . Selle avaliku kandi kohta väga kummastav. Veel nägime koerte sitapulki, millest üks kodusel uurimisel päris huvitavaks osutus- katki söödud Armani kellarihma tükid sees...
Pilti hetkel pole, aparaadi lõi elukaaslane hiljuti katki.Sry.
_________________
teritan junni.

9:18 PM  
Anonymous irina N. said...

Дальше каkа была абсолютно пустая !!!

9:04 PM  
Anonymous sõber ütles : . said...

Uudis !!! Viljandi riigiametnikku süüdistatakse selles, et ta filmis järelevalvekaameraga ennast ning üht vanemat naist blääzi wc-s kakamas ja saatis hiljem filmilindi Ohiosse teistele vastava teema huvilistele raha eest vaatamiseks. ( Orridooo ! )

6:23 PM  
Anonymous zura katletov * said...

Бормотрон
стелс экшен "пошли кakaть", потому что наш путь пролегает через прозрачный каka магазина немолодой и вредной тётьки... HUI !

9:58 PM  
Anonymous Gunnars ,Ventspils*** said...

Vispar jau zemesard-veikals ir zem nbs paklhautiibas kakka , un ar municijas neitralizeshanu darbojas ka piemeram 5,4 ogres zemessardzes bulljons.. kakka maksaa un !

12:58 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Pioneerilaagri mälestus lugu : Noorukid ei pidanud paljuks oma nokkmütsi sisse roojamist, et seda siis ühele noorele blondiinile pähe toppida.

Psühholoog Jaanus Gretshka sõnul pole ta oma 3 aastase karjääri jooksul sellist perverssust ennem näinud.

Materjal sattus Raadio "Dance to Morning" kätte sellel moel, et fotoaparaadi, millega rõvedusi filmiti, leidsid kohalikud köögitädid laagri söökla pingilt, mille väikse vaevatasu eest müüsid vähetuntud meediajaamale.

10:41 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Zorro on türa ! Milleks oli vaja tal plikade peltsi kaamera panna ? ( Üks pasaperse sittus otse objektiivi.......) See oli minu uus Lg.....

11:17 PM  
Anonymous grusha wadim, said...

Внимание! Kaka не для слабонервных ! ! ! ! !

10:20 PM  
Anonymous Anonüümne said...

I found this site using [url=http://google.com]google.com[/url] And i want to thank you for your work. You have done really very good site. Great work, great site! Thank you!

Sorry for offtopic

2:50 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Who knows where to download XRumer 5.0 Palladium?
Help, please. All recommend this program to effectively advertise on the Internet, this is the best program!

1:25 AM  
Anonymous Anonüümne said...

[url=http://conservativethoughts.us/wp-content/themes/post/view.php]Cialis soft pills[/url]

4:54 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mis peaks tähendama need eelnevad 3 "muukeelset" seosetut sõnavõttu siin meie foorumis ???
Kuradi inglased, kerigi nahhui siit Baltikumi fekaalsaidilt, asutage oma ja kasvõi sittuge suhu teineteisele, pasatroopperid !!!
Meil on igatipidi normaalne riik ja elame ju ometi 21. sajandis. Miks meil ei võiks siis kodanikuks olemise sisse kuuluda ka kohustuslik kultuurse pasalkäimise programmi omandamine.
Meesterahvad saavad vastava oskuse poolikult ja osaliselt nt kaitseväes, ent seal õpetatu ei ole suures osas mitte kultuuri molekulaarse osana ettevalmistus vaid mingi kammalajura enda tolerantsest tühjendamisest,nt looduse extreemoludes, jne. Ka naisterahvad peaksid läbima mingil reziimil toimiva mitmenädalase esteetliku kegakergenduskursuse kus siis päevasel ajal neile selgeks tehtaks, mis vahe on urineerida avalikult või fekaleerida diskreetselt kuskil pargis. Naiste kohustuslik väljapõe peaks kindlasti sisaldama ka omaenda rooja kinnikatmist millegi taimsega, alles siis saab ehk naine aru kuidas ise näiteks kõrvalises kohas pasahunnikusse on astuda, ei jookse verehirmus metsateele, ega kisenda et sihilikult tema teepeale on situtud võilillealla maskeerituna suurem pasaports )))))

1:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

KIIRE ! TUTVUN !!!

TUTVUS !
Otsin sponsorit Soomest! heihallo@hot. ee. Ise olen 39 a, asun Tallinnas, hellitan sind ,mu kullake kust seda vaid himustad !!!

7:08 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Naiste sitta siin nyyd pole, kuid r2iget Bellanoova anaalikat kyll :

http://www.tube8.com/anal/estonian-s-pornstar-kristina-bellanova-kristiina-raudsepp-anal/141289/

3:59 PM  
Anonymous Perverts specialists.lv said...

Kam būtu paredzēts šāds trauks?
Cik sens varētu būt?
Nav rakts. 95 grami mags.
Iekšā grabs sakaltisses melns smērs vaksi tomlas....


bet pecses formasso utgadona preegs(((:

14 маrt. 2011,Rezekne

4:07 PM  
Anonymous Kopsutromb.xxx said...

Naiste sitateema oleneb kindlasti, milline naine on ja sõltub mehe ja naise vahelisest koos protseduuritamistes WC-des.
kui naine on oma persega rahul ja mõlemad meeldivad teine teisele, siis mõjutab see ka koos sitalkäimist ju aga muidugi võib lihtsalt ka mitte meeldida.
naine ei tohi sittumiseajal krampis olla ja peab ise ka üritama "asja" nautida mitte mõtlema kohe, et see ei kakamine on kole toiming.
asja tuleb osata teha nagu sitapornokates tehakse, siis võib naisele väga kehakergendamine meeldida. tuleb õigesti teha mitte niimoodi, et kukud kohe peale pasandamist naist lakkuma nagu koer ja lihtsalt lakud rämedalt tuimalt.
tuleb läheneda salaja seljatagant toimingu ajal aeglaselt ja keele otsaga naise pepuagu ümbert vähekene limpsida- kuidagi keele otsaga liuelda ümber augu ja siis võib juba pepuaku ka keeleotsaga erutada.
see kuulub korraliku kehakergandamise sisse mitte ei ole nii, et lihtsalt hakkad tuimalt naise peput lakkuma nagu mõni moiva. naist võib sittumiseajal ajalt kõikjalt ka suudelda ja keelega erutada:huuled, nägu, kael, tissid ,õlad, selg,jalad(sääred ja jalgade alumine pool ning labajalad ja varbad(kellele meeldib), kõht,käed, tussu, pepu, pepuauk,lõualott, põseke,ninaaugud,kaenlaaugud ja muud paigad. see kõik kuulub tõsise WC eelmängu alla.

9:41 PM  
Anonymous Nurrukas.xxx said...

Julgusest ranna vetsus sital käia oli seni meil sõbranjega kõvasti puudu, et ootamatult tabanud kehakergendust teostada.
Hea sõbranna käis aga seekord mulle huipult peale ja võtsin end kokku ja käisin tualetis nö suuremat häda lahendamas,kusjuures kõrval päevitas paar/kolm inimest kes lihtsalt pidid neid väljutusprotsessi helisid kuulma.. IRW...
Olin seni vaid nn toplessina päevitanud ja peale kergendamist hügieenisidet kasutanud
Nüüd kõik minu hirmud aga kadusid! Ehkki olin kuskilt lugenud et nt Pirtal on mingi eraldi tualett rannast palju eemal , siis olen hetkel rannavetsus kehakergenduse ära proovinud ja siin küll mingit häbemist ei saa olla.
Igatahes stringid tunduvad küll ülekohtused sest ennast loputada ju ikka seal ei saa ja ehk homme julgen juba ka vette paljalt minna,et enne bikiinide jalgatõmbamist vastav organ puhtaks loputada.
Mõnus ja hügieeniline on see igatahes!
Ilusat suve kõigile! ! !

9:35 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Hommik !
Millisest poest oleks termostaatilisi h[gieenisidemeid naistele kõige odavam osta, mis nad üldse poodides kah maksavad?
Olen kuulnud et põhimõtteliselt dieedist joonduvalt naiselt kes üle päeva oma ekstremendiväljutusprotsessi teostab,pole vaja oma urruauku niimoodi enam 5 x päevas pesta !?
Hea oleks kui saaks ka kudagi tellida.Aga kust ???

8:28 AM  
Anonymous Anonüümne said...

paistab et mul on mõtte(saatuse)kaaslasi (Ehk ka seedeprotsessi vaegurkaaslasi, nu ei tea))).
Ka minul oli seni nii kümnekonna minuti pikkused väljutusprotsessid vaid unistuseks jäänud, kuid sel kevadel (suvel)olin juba mitmeid kordi asja ette võtnud ja seda siis naiste ühiskondlikus tualetis.
Seda suuresti oma kauakestvat kamiskuuri propagreeriva mehe õhutusel, kes minu kergenduprotsessi pealtvaadates vaatemängu väga muide naudib. Et olen juba palju vanem tervadatud tähelepanu vajavaist noorpreilidest(63) on minu probleemid ka pisut teised vist.
Kuid kevadine solaarium, möödunud aastal pandud naba ja /kliitorirõngas ja + täielik karvadest vabanemine veenusepiirkonnas on andnud enesekindlusele kõvasti juurde.
Naiste sitta ega toimingut ennast ei tohi kuidagi alaväärtustada,femistid võiksid ka selles valdkonnas entroopselt ennast väljendada ! :)))
Igatahes sooja teile kõigile ja pikaajalisi kehakergendusi :)) !

3:22 PM  
Anonymous Anonüümne said...

mulle meeldib sitt

10:25 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Writе mοrе, thatѕ all I have to say.
Litеrally, it seеms аs though you relіeԁ
on the viԁeo to make your ρoint. Yοu obvіously know what уoure talκing about, why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giѵing us something enlightening to reaԁ?


Alѕо visit my homepagе; eharmony review

11:19 AM  
Anonymous Anonüümne said...

kuulge sitturid!!! Kas olete tundnud peale sittumist, et oleks nagu okse hais?? Perse pole saanud...Tõbe küljes pole...aga persemulk oksendaks nagu suumulgu eest!!ehk sitturitel on kogemusi???

2:23 PM  
Blogger Shijun Lin said...

shijun 5.22
lululemon
oakley sunglasses
mont blanc legend
louis vuitton outlet
michael kors handbags
hollister outlet
jordan 11
louis vuitton outlet
fendi
marc jacobs outlet
cheap ray ban sunglasses
hollister outlet
hollister co
ghd
hollister kids
christian louboutin
coach outlet
abercrombie
hollister outlet
ray ban glasses
gucci
burberry bags
coach outlet
cheap oakleys
hollister kids
coco chanel
louis vuitton outlet
oakley outlet
tory burch outlet
louis vuitton handbags
christian louboutin shoes
cheap lebron james shoes
louis vuitton outlet
abercrombie outlet
michael kors
gucci bags
louis vuitton outlet
michael kors outlet
christian louboutin shoes
concord 11

9:20 AM  
Blogger Gege Dai said...15.07.16fangyanting
nike air force pas cher
tory burch outlet online
ralph lauren uk outlet
coach outlet
hollister outlet
ed hardy uk
michael kors outlet online
jorda femme pas cher
true religion sale
ed hardy uk clothing
cheap ray ban sunglasses
polo ralph lauren uk
michael kors handbags
ray ban outlet
oakley outlet
pandora charms
oakley sunglasses
polo outlet
longchamp pas cher
michael kors handbags
louboutin pas cher
tory burch shoes
burberry outlet online
coach outlet store online
fitflops shoes
chanel online shop
ray bans
oakley sunglasses sale
pandora charms
ralph lauren polo shirts
ralph lauren pas cher
pandora jewelry stores
cheap jordan shoes
gucci handbags
ray-ban sunglasse


11:59 AM  
Blogger Zheng junxai5 said...

zhengjx20160414
michael kors outlet clearance
beats by dr dre
cheap ray ban sunglasses
adidas originals
tods sale
coach outlet online
michael kors outlet online
cheap jordan shoes
nike huarache white
tory burch shoes
oakley outlet
basketball shoes
jordan 3s
jordan retro 8
coach outlet
adidas superstar
ray ban outlet
michael kors handbags
christian louboutin sale
jordan shoes
cheap ray ban sunglasses
nike roshe one
hollister jeans
polo ralph lauren
coach factory outlet
retro jordans 13
gucci handbgs
michael kors outlet
coach outlet store online
ray bans
louis vuitton outlet
retro 11
ray ban sunglasses
coach factorty outlet
michael kors outlet clearance
coach factorty outlet online
prada handbags
gucci handbags
burberry handbags
coach outlet online

6:04 AM  
Blogger Zheng junxai5 said...

zhengjx20160414
michael kors
canada goose outlet
oakley outlet
louis vuitton handbags
nfl jerseys
ghd hair straighteners
louis vuitton purses
ray bans
nfl jerseys
cheap nfl jerseys
christian louboutin outlet
true religion outlet
true religion outlet
toms
air jordan shoes
concord 11
kobe 8
coach outlet
louis vuitton outlet
hollister clearance
tiffany and co
coach factory outlet
ralph lauren home
louis vuitton outlet
coach outlet store online
coach outlet
north face jackets
replica rolex watches
louis vuitton purses
nike store uk
hollister clothing store
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
adidas superstar trainers
louis vuitton bags
air jordan homme
michael kors outlet
louis vuitton outlet
gucci bags
cheap ray ban sunglasses

6:31 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
michael kors outlet
mont blanc fountain pens
coach factory outlet
ralph lauren outlet
ralph lauren
coach outlet
coach outlet
kobe 9
ray ban sunglasses
louboutin pas cher
fitflops
nike roshe runs
oakley sunglasses
ray ban outlet
replica watches
basketball shoes
replica watches
louis vuitton outlet stores
kids lebron shoes
nike basketball shoes
north face outlet
cheap jordans
instyler max
louboutin shoes
giuseppe zanotti
michael kors outlet
gucci outlet
coach outlet store online
tory burch handbags
michael kors outlet
toms shoes
pandora outlet
adidas superstar
cartier watches
coach outlet
ray ban sunglasses
nike trainers
longchamp bags
jordan retro
nike free run
as

6:05 AM  
Blogger Yaro Gabriel said...

www0608

canada goose parka
birkenstock outlet
nfl jerseys wholesale
prada handbags
michael kors
oakley sunglasses
clippers jerseys
prada handbags
polo ralph lauren
true religion jeans

5:33 AM  
Blogger Fghkfhk Dfgaert said...

qzz0626
coach outlet
ugg boots clearance
gucci outlet
polo ralph lauren
nike shoes
true religion outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
nba jerseys
brequet wathes

11:52 AM  
Blogger 78abc said...

0702jejejimmy choo outlet
vibram fivefingers
coach factory outlet
air jordan uk
kate spade outlet
off white jordan 1
ralph lauren outlet
pandora
canada goose outlet
canada goose jackets

7:01 AM  
Blogger 78abc said...

0702jejepandora jewelry
pandora outlet
yeezy shoes
coach outlet
off-white clothing
cheap jordans
christian louboutin shoes
tn pas cher
ray ban eyeglasses
polo ralph lauren
oakley sunglasses wholesale
off white shoes

7:17 AM  
Blogger te12 said...

qzz0727
dansko shoes
michael kors outlet
g-star jeans
nba jerseys
oakley sunglasses wholesale
karen millen dresses
cheap jordans
oakley sunglasses
cheap jerseys
air more uptempo

7:49 AM  
Blogger qinaide said...

0802jejeLes ophtalmologistes, Asics France même ceux qui exercent déjà leur profession, sont mis air jordan femme rose et blanche au courant de recherches récentes et avancées nike air max 1 og pas cher sur la méthode de traitement new balance femme cuir marron des maladies oculaires de leurs clients. Les basket nike presto femme emplois à Stockport sont en demande nike air max 90 noir argent populaire, mais le taux d'emploi est nike air presto fleece khaki toujours supérieur à la moyenne nationale à 75,5%. nike air max thea premium desert camo wmns

4:50 AM  
Blogger Xu千禧 said...

ralph lauren outlet
yeezy boost 350 v2
reebok shoes
nike presto
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets
ray ban eyeglasses
jordan shoes
longchamp outlet
ugg boots uk

9:36 AM  

Postita kommentaar

<< Home