Sitablogi

Esmaspäev, september 24, 2007

Oraalne sitt (oralis fekalensis)

Siiani oleme sitablogis keskendunud peamiselt sita anaalsele väljutamisele. Kuid tähelepanuta on jäänud sita oraalne eraldumine kehast.

Nagu nimestki aru võib saada, siis sitta võib ka suust välja lasta. Puritaanid võivad küll väita, et sitt peab läbima normaalse tsirkulatsiooniringi, kuid see on aegunud teooria.

Üldjuhul sitt ise suu kaudu välja tulla ei taha. Tuleb ajada näpud kurku ja oksendada niikaua, kuni kogu mao sisemus ja sapp on väljas. Lõpuks lähebki okse pruuniks (mustaks), mis ongi pärasoole pealmine kiht.

Samas ei soovita me seda eriti praktiseerida, kuna selle mõju inimese füüsilisele ja psüühilisele tervisele vajab lähemat uurimist. Praegu on see sitt veel tabu, aga mõnekümne aasta pärast ehk peamine sitavool.

P.S. Suurbritannias on selle sita nimi Printsess Diana Sitt (princess Diana´s shit).

50 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

Tuli üks anektood meelde.

Vanamutil sittumisega jama, nimelt sitta ei tule, juba pikemat aega. Pöördub siis tohtri poole. Tohter küsima, et:" Kui vana te õigupoolest olete"
Vanaeit vastu:" 82"
Tohter:" No siis on selge, sitt on otsas"

8:45 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Seoses Diana ja Inglismaaga... Siin maal on nimelt sitale vee peale tõmbamisega raskusi. Kui pole korralik Portugali pott, siis julgad esimese tõmbega alla ei lähe. Mu korterinaaber võiks ilmselt kirjutada bakatöö erinevate firmade pottidest.

Eesti sõber jällegi, kes kannatamatult oli juba 7 korda oma kõvale pohmakangile vett peale tõmmanud, otsustas selle lihtsalt aknast välja kirjutada. Tuleb märkida, et me elame 6 korrusel. Junni eripärast ja visketehnikatest mul aimu pole, mina sain juhtunust teada alles mitu kuud hiljem läbi ühiste sõprade.
Siuke lugu siis.

1:25 AM  
Anonymous Anonüümne said...

sita oraalset v2ljutamist k2sitleb ka http://2girls1cup.com/

9:21 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Pasandamine on probleemiks ka Kirde Eestis . Kohali odav ja aegunud söök on enam inimestel persetööd häirinud . Juba ammu pole siinmail enam puhtaid peldikuid ega mõtetki puhast ja valget pesu kanda . Laku munni türa, kui see sulle nalja pakub, idioodike !

1:55 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Teada on fakt et mõned isikud on söönud sitta. Ma ise ei söenda proovida, aga tunnen huvi kas kellegil on kogemusi ? Pidi mõjuma kiilaspäisuse, rasvumise ja ejekteerumise tõhustamiseks .

7:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Abiks ongi ! Need kes tahket sitta väikses koguses manustavad, püsivalt, saavutavad eluaegse immuunsuse eesnäärme vähi vastu !

10:14 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Gulaagis söödi ju sitta kui muud polnud. Väheteada fakt avalikkuses.

9:03 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Mine munni, kui sitt on olemine. On 1 jaan 2008, istun siin potipeal sital, läpakas süles ja toksin teile ülevaadet oma olukorrast . Peeru purtsub süstemaatiliselt, iga 5-e minutilise vahega , sitaauk tõmbleb ja eritab pruunikas-beezi lima , sekka natuke kleepuvat kissellilaadset läga . Alukaid panna jalga pole mõtet- kohe peeretan või kakan täis. Nii putsis on olemine . Veel mingi 6, 7 hommikul manustasime Laua viina tomatimahlaga. Kujutae seda ette. Aga hüva uut aastat, kes on juba üleval !

11:05 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Naabri tatikad andsid mulle piparkooke, ilusad tõmmud harmoonilise viimistlusega. Haukasin paar ampsu ja mida ma tunnen - rämedat sitahaisu ! Vaatan lambivalges ja imestusel pole piire 50 prossa piparkoogist on puhas SITT . Läksin otsisin noorhärrad õuest üles ning ühele hüppasin jalaga selge, teisele panin põlvega näkku, nii et ainult korises. Kuradi ülleannetud tattninad . Vanadele grenaderidele praevad pannil sitta, puhta pätid !

2:44 PM  
Anonymous Anonüümne said...

"Девочки намазали губки и принялись целовать интимные места." A potom oni nakakalis drug drugu postipenno nagolovu . Ga-ga-ga, smeshno da ???

7:25 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Posted: Mon Jan 14, 2008 00:08

--------------------------------------------------------------------------------

Bõsha :
...Äkki peakski alustama sittuma naabri ukse taha ?

Alustamiseks ja harjutamiseks sobib kindlasti. Kui kuhugi mujale sittuda pole , siis , miks mitte ?! Lase käia !

3:32 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Oraal , naljakas on see, et osad peavad sita vaatlemist peale sittumist alandlikkuse märgiks.
Minu
meelest see on pigem võim oma keha ja välja pasandatud pasa üle, võimalus seda hunnikut nüüd irvitada . Suhu
võttes aga tunneb ära, milline on sita maitse ,
selle
järgi saab oma tegevust seada,
erutust seal hoida, stimulatsiooni vähendades, nii et lõpuks ka
keeleotsaga sita
kergelt puudutamine huuled tõmblema paneb, tore alandlikkus küll :D

Ja ma pean normaalseks, et mees seda hunnikut ka vaatama tuleb ,
eeldan, et ta naudib seda, vähemalt sama palju, kui mina naudin seda vaatepilti .

8:42 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Foorum SITABLOGI on oma arengus jõudnud juba sinnamaale, et avasime oma kakasõprade tutvus saidi - "Sitane Tutvus".
Sinna on oodatud kõik Foorumi kasutajad ja ka uusi sita-nägusid väljast. Loodame, et ka sellest saab asja...koos kakame, peeretame jne

Panen Foorumlastele südamele, et registreeriksite seal UUTE aliaste all, vältimaks probleeme, mis kokkulangemisel võivad tekkida.

Kutsun üless kõiki kasutajaid registreerima uuel "Sitasõprade" tutvumisteenuse lehel!

9:24 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Здравствуйте! Я у Вас кaka покупал,так он сдох !

5:09 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Oi bljääd!!! Seda oraalset sita söömist megalt oleks tahtnud isegi näha.
Reaalse sitahunnikust söömisega ei tea aga äkki to tyra tähistas mingi ümmarguse aja möödumist. Seekord siis selliselt. Või siis sai keegi muu sellest sitahunniku lakkumise teost inspiratsiooni. Igatahes on jälle üks kuldne, sitahaisune hetk, mida meenutada. Ja teostuse kohta ei saa miskit ette heita. Asja kallal oli ikka vaeva nähtud, mitte suvalist sitajunni üles "haibitud ". Naljakas on kusjuures see , et kogu see sitalakkumise kaadervärk ilma suuremat tähelepanu äratamata paljut vastava ala publikut kohale ei meelitanud ....sitasaööja/poiss on lisanud oma postitusele rämeda kirjelduse kuidas ta kohviku nurgataga sitta lakkus......

4:57 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Turban , hei ! Kus sa kõige rohkem sital käia tahad? Kui peldikus, siis poti suuruses probleeme pole, kõlbavad ka lastele mõeldud potid . Meie oludes jääb 45 cm lahjaks , pasandad lihtsalt mööda või löristad servad täis , nii see sisuliselt on.

6:26 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Oraalse sittumise film noorest Kuldarist, kelle kätte satub juhuslikult miss Latvia sitalkäimise video , mis juhatab ta debiilikust sex poe omanikuni kes pakub selle pasavideo eest 2 tonni . Ohtlikul tehingul tuleb jurakal kohtuda kõrilõikajate ja invaliidiga , kelle arvates on vaid temal õigus isa filmitud sitavideo müügile .

» IMDB: Treasure shit

10:04 PM  
Anonymous Anonüümne said...

( Meelis Samler ) : Räägime sellest, kui huvi on .
Paide Järvamaa mobs. 566 35093

9:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Vadimi sõnul on oluline kakalkäimise kerge alustamisvõimalus, millega on seotud esimine sitajulk ja peerupurts , ning ülejäänud junnikesed , et kui kakamist on kerge alustada, ei olegi vaja selle lõpetamisest rääkida....Ainult kaka ja kaka,muudkui kaka.

Mida kakamisest üldse arvad sina?

9:33 PM  
Anonymous Anonüümne said...

___Kaka OUT______________
Капать, не kakать !!! Каждый кaka-искатель выкаkaвает из земли kaka, которую закakали пол !

9:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kõigepealt suur tänu sitaga jamamise eest! Tarmo, Sa oled Idioot, raisk !
Kahjuks on ainult üks sitahunnik mul täna potti kukkunud .
Aga see peaks olema siis sellise söömise juures nagu mul ( 6 kilo päevas ) normaalne, väää ???+??

8:20 PM  
Anonymous Anonüümne said...

И что у вас kaka есть в кремле?

9:29 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Taandudes Vesneri suunas, kohtus paljaste inimeste seltskond Vesneri metsa serval venelaste jõududega, millised olid seal hästi sissekaevunud, nähtavasti teada saades palja seltskonna liikumisest. Paljad inimesed aga murdis punaste takistusest läbi, hävitades hulgaliselt õllepudeleid ja suitsuplokke . Liiguti edasi põhja suunas, mis aga osutus ebaõigeks, sest bikerite motoriseeritud üksused olid jõudnud kiiremini edasi ning päris paljad ei pääsenud punaste haardest välja, jäädes külmetama ilma riieteta metsadesse, kus jaguneti salkadeks.( Mehed ja naised eraldi ) Neist nii mitmedki häirisid veel kaua seenelisi ja marjulisi, tuiates niimoodi paljalt mööda metsi ning põlde .

2:22 PM  
Anonymous Anonüümne said...

У писсуара вы внимательно смотрите вниз, упираясь головой в kakу.

4:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Õige proua Oraale Anaale sai toimunust teada aprillis 2007 ja laskis vahendajal edasised tehingud oma sitaga ära keelata. Ilma pr Anaale kiire tegutsemiseta oleks Kakukese Aivari juhitud Pornostuudio Ö tõenäoliselt kakamise tahkema tulemuse peagi edasi müünud, siis juba tõelisele sitakogude omanikule. Juunikuisel kokkusaamisel Praagal nõustub Kakukese Aivar sitaga purgi pr Oraalele tagastama.

2:08 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Hei kakamise sõpradest abielupaar! Kui tunnete, et teib tapab sitane rutiin nagu meidki ja vajate vaheldust teiste nähes kakades , siis võtke ühendust ja teeme koos seda va kakamist. Oleme keskmisest sümpaatsem paar, seltskondlikud, intelligentsed, peame oluliseks alakeha puhtust ja konfidentsiaalsust-diskreetust!
Elukoht: Räpina
E-mail: Cladiator.Porr@gmail.com
Saada kiiresti vastus !

10:35 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Looduses sittujatele : LAUPÄEVA öösel on vahelduva, päeval pilves selgimistega ilm. Öösel sajab Lõuna-Eestis, päeval paljudes kohtades vihma ja taevas on puuksupilvekesi . Puhub ida- ja kirdetuul 7-12, päeval puhanguti 15 m/s. Võib kakakribalaid sadada. Allergikutele ei soovita kakahunnikute läheduses pikalt viibida. *

9:04 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Kakobые награды, детали kaka-униформы, kaka личные вещи, kaka-документы.( GOOD PRICE by ANALMaster of TOILET HOUSE )

1:12 PM  
Anonymous Anonüümne said...

***** Продам, предлагаю
( Телевизор Philips 32PW9305/12 )
Продам телевизор Philips 32PW9305/12 в комплекте с "родной" тумбой. Цвет серый, 2 стеклянные полки. ``Торг``
Стоимость: 60 000 Руб.
Опубликовал(а): _-Дмитрий__
Город NARVA,EST.
Тел.: 53 815 434
Сайт: DRESSING MAN -showAdvuts-
Дата подачи: 6 / 11 / 2008.

11:05 PM  
Blogger Tarmo said...

Juku läheb ema ja isa juurde ja ütleb:
"Tädi poos ennast pööningul üles!"
Ema ja isa hakkavad kohe pööningule jooksma. Siis hüüab Juku "APRILL! Tegelikult poos keldris!"

siit vaatasin päris head anektoodid
http://www.noolis.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=6

7:51 PM  
Anonymous Vana said...

Muideks, oraalse sittumine on haigislik nähe. Iileus'e tõbi. Ileus (ld.k) ehk maakeeli soolesulgus mis on seisund, mille puhul peen- või jämesool muutub soolesisule osaliselt või täielikult läbitamatuks.

2:32 PM  
Anonymous Администраtop.ru said...

С уважением ко всем!

ни разу не kakaл ?
Kогда нибудь kakа у меня ещё будет ))) ))))))))))))))))))) !!!

9:51 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Miks keegi näha tahab, kui keegi teine pasandab, ei meeldi või palja alakehaga inimkeha vaatamine tekitab jälestust siis pole suurt arutada, inimene ei muutu, seni kuni ta ise ei proovi.

üldiselt teiste nähes pasandades nati teistmoodi tunne küll kui privaatselt toimetades.

Nii nagu liputajad saavad seksuaalse erutuse, tavaliselt nad pidid ka onaneerima, suur vahe on seega avalikult enda kehakergendajaga .
elukutseline piider ei viitsi vast enam vaadata mida/kuidas sa seal täpsemalt väljutad.
miks paljud vanad inimesed on häbitundetud, st urineerivad & fekaleerivad kuis juhtub , ehk seepärast et nad enam ei põe, nö suureks kasvanud
Respect!

8:48 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Eile hoidsin madalat sitaprofiili, üritasin säilitada inimlikku palet.
Masu eest on ikkagi vältimatu pohmakas pluss sitahäda pluss nüüd täis urineeritud trussikud.
Elu on saialill!

5:17 PM  
Anonymous Juurikas.eu said...

Tunnistan oma õnnetut armastust...
Olen olnud naisega umbes 12a juba üürikas koos. On poisslaps meil juba 9-ne ja muidu elu nagu enam-vähem korras.
Kõrvalehüppeid pole meist kumbki teadaolevalt(truhh/trahh) teinud. Seks on küll olnud veidi ühepalgeliselt infentiilne ning igav ja kaootiliselt pisteline (paar korda kuus äkki ehk ), kuid see eest oli kõik enam-vähem okiDoki.
Alati kui pirukat kruttinud oleme nagu olnud, olen esmalt tema perseauguga eelkõige tegelenud ja alles siis ise turatpidi tuppe edasi tulnud, nii et alati saab ta korraliku entroopse orgasmi kätte ja ilma igasugu naiste peeru teesklusteta!
Kooselu aja jooksul on esinenud vist kokku alla 10 korra, kui ta pole mingil põhjusel saanud või mul on enne tulnud pirukas persest välja.)))
Alati on seks ilma kondoomita olnud meil, isegi soolestikku integreeritud munniga siis,ning ma talle ka oma vedelikud perse lasknud, kuna oleme terved ja puhtad, noored ning hoolitsetud,raseeritud vms, ja 100% träckime intiimselt teineteist. Kuid...
Mu vana peer väitis täna et ta olla minust noorema juurika, kellegi deoloogist marmoonipoisi leidnud...
Kräkk on minupoolne !

11:16 PM  
Anonymous MODERAATOR ARMIN.SB said...

Seega, kõik mis ei puutu värskelt leitud leidudesse, läheb kustutamisele.
Võta suhu, kalmaarinägu !
Kellel tekib seoses leitud kantossidega küsimusi või soovivad pikemat arutelu teemal SEX AUTOS/LOODUSES /BLAAZIL vms, saavad teha seda vastavate alateemade all. Ohmud !!!

Kõik, kes soovivad kaasfoorumlastest sitahuvilistele ja persefetishistidele midagi isiklikku õelda, saavad seda teha privaatsõnumi abil. Jätke see meelde, närukaelad !

Lihtne ju ,onju !?
Suurekabariitset sitta ja kõhugaasideküllast suve jätku kõigile, armsad sitahuvilised !

11:03 PM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
michael kors
louis vuitton handbags
kobe 8
running warehouse
hollister
louis vuitton outlet
michael kors outlet
tory burch shoes
kate spade totes
michael kors outlet online
cheap toms
ralph lauren uk
chaenl bags
coach outlet
timberland outlet
toms.com
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
knockoff watches
christian louboutin sale
mont blanc
michael kors outlet
polo ralph lauren
michael kors
retro jordan
kids lebron james shoes
cheap oakley sunglasses
gucci bags
christian louboutin outlet
kevin durant shoes 2015
michael kors
tory burch shoes
coach factory outlet
polo outlet
jordan retro 3
tods sale
jordan 11
michael kors
abercrombie and fitch

9:17 AM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
michael kors
louis vuitton handbags
kobe 8
running warehouse
hollister
louis vuitton outlet
michael kors outlet
tory burch shoes
kate spade totes
michael kors outlet online
cheap toms
ralph lauren uk
chaenl bags
coach outlet
timberland outlet
toms.com
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
knockoff watches
christian louboutin sale
mont blanc
michael kors outlet
polo ralph lauren
michael kors
retro jordan
kids lebron james shoes
cheap oakley sunglasses
gucci bags
christian louboutin outlet
kevin durant shoes 2015
michael kors
tory burch shoes
coach factory outlet
polo outlet
jordan retro 3
tods sale
jordan 11
michael kors
abercrombie and fitch

9:18 AM  
Blogger Unknown said...

20150622xiongair max uk
louis vuitton
jordan 6 cigar
gucci bags
abercrombie kids
kobe bryant shoes for kids
prada bags
cheap toms shoes
louis vuitton outlet
fendi outlet
mont blanc legend
air jordans
michael kors handbags
jordan 4s
prada sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
chanel handbags
coach factory outlet
jordan 13 retro
chi hair strighteners
timberland outlet
coach factory online
chaenl bags
michael kors outlet online
abercrombie outlet
celine bag
burberry sale
michael kors
tory burch shoes
michael kors outlet
celine luggage tote
louboutin
christian louboutin sale
michael kors outlet

9:29 AM  
Blogger Unknown said...15.07.16fangyanting
beats headphones
replica watches for sale
coach outlet online
ray ban outlet
michael kors
michael kors bags
soccer jerseys for sale
cheap air max
burberry scarf
cheap jordans uk
fitflops sale
tory burch outlet
nike blazer high
gucci belt
true religion jeans
football jerseys
mcm bags
jordan femme
ray bans
coach factory outlet
burberry sale
oakley store
toms shoes for women
retro jordans
true religion sale

11:53 AM  
Blogger Unknown said...15.07.16fangyanting
nike blazer pas cher
coach outlet
tn pas cher
air jordan uk
michael kors
coach factory outlet
longchamp sale
louboutin
chanel outlet
prada outlet
pandora jewelry sale
abercrombie & fitch
air force pas cher
cheap beats by dre
gucci uk
coach outlet store online
chaussure louboutin pas cher
gucci borse
ralph lauren sale
polo ralph lauren
longchamp outlet online
chanel handbags
louboutin femme
longchamp pliage
kate spade new york
ed hardy outlet
cheap ray bans
ed hardy clothing outlet
sac louis vuitton pas cher
ralph lauren femme
louboutin
burberry handbags
michael kors watches
coach factory outlet
kate spade bags


11:55 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
cheap oakley sunglasses
adidas originals
nike trainers uk
air jordans
lebron 13
coach factory outlet online
jordan retro
adidas shoes
oakley sunglasses
louis vuitton outlet
louis vuitton outlet
coach outlet store online
coach outlet store online
coach factory outlet
hollister clothing
coach outlet
oakley canada
ralph lauren outlet
ed hardy clothing
ralph lauren polo
kobe 11
jordans for sale
fake watches
kate spade
cheap jordans
true religion outlet
timberland outlet
true religion outlet
nike air max 90
michael kors outlet
michael kors handbags
air jordans
nike roshe run women
coach outlet
mont blanc
adidas shoes
cheap jordan shoes
kate spade handbags
toms outlet
fitflops sale clearance
as

5:59 AM  
Blogger فاطمة said...

https://decor-ksa.com/iron-doors/
https://decor-ksa.com/steel-doors/
http://mchaabaty.com/factory/
http://mchaabaty.com/new/
http://mchaabaty.com/marble/

10:10 AM  
Blogger Unknown said...

www0608

longchamp outlet
jordan shoes
isabel marant outlet
bvlgari jewelry
nike air max 90
coach outlet
true religion jeans
oakley sunglasses
air max uk
dolce and gabbana

5:31 AM  
Blogger Unknown said...

qzz0626
ray ban sunglasses
alife clothing
michael kors outlet
michael kors outlet
ugg boots
air jordan shoes
mizuno running shoes
kobe 9
michael kors outlet
oakley sunglasses

11:51 AM  
Blogger te12 said...

qzz0727
wizards jerseys
malone souliers
tory burch outlet
coach outlet
air max 90
nfl jerseys wholesale
true religion outlet
kate spade outlet
coach outlet
ralph lauren polo shirts

7:53 AM  
Blogger qinaide said...

0802jejeair jordan pas cher rose Fils d'un nike air max thea premium solde chapelier, Stephen Stetson, il nike air tech challenge huarache basketball apprend le métier auprès chaussures asics en promotion de son père. air jordan en ligne france Le VR Pro nike dynamo free sydney Driver utilise également nike air max 1 premium adventure pack la technologie Nike New Balance ct suede gum homme STR8-FIT Tour qui offre asics gel lyte beige rose 32 options pour air jordan retro 11 low retail price personnaliser l'angle de votre nike chaussures running air max sequent homme club.

4:49 AM  
Blogger Unknown said...

ralph lauren outlet
yeezy boost 350 v2
reebok shoes
nike presto
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets
ray ban eyeglasses
jordan shoes
longchamp outlet
ugg boots uk

9:36 AM  
Blogger yanmaneee said...

kyrie 5 shoes
adidas nmd
nike cortez men
moncler coat
yeezy boost
louboutin shoes
lebron james shoes
air max 2019
kd 10
jordan shoes

7:15 AM  
Blogger alwafaa campany said...

شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف سجاد بالدمام
شركة تنظيف بالخبر
شركة تنظيف المنازل بالدمام
شركة تنظيف مجالس بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالخبر

6:39 PM  

Postita kommentaar

<< Home