Sitablogi

kolmapäev, jaanuar 24, 2007

Imre Kose sitt

Kuna olen regulaarse joomise ja ebaregulaarse söömisega omal mao ja sooled ära rikkunud, siis viimased päevad on tulnud ainult paska, mida tinglikult võiks nimetada Imre Kose sitaks. Põhimõtteliselt on see sitt nagu kalli restorani toit - teda on vähe, ta ei haise korralikult ja temast pole mingit mõnu. Kuid samas on väljanägemine väga kunstipärane.

Eile hommikul tuli potti jaanalinnu-pastrami foie gras’-vahu ja trühvlisalatiga, lõuna ajal suitsutatud tursa tranche, kammkarbiraviooli ja kõrvitsa-estragoni consommega ning õhtul väike creme brülee.

50 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

Kõlab nagu oleksid peene prantsuse kokaraamatu alla neelanud :D

5:43 PM  
Anonymous Anonüümne said...

endal oli pedesitt. Sittumine oli nii mõnus, et võtsin kahe käega põlvede ümbert kinni ja pressisin mõnuga. Kui pededel on persse trukkides sama mõnus, tekib tahtmine ise ka pedeks hakata.

10:36 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Aga milline on e-sitt? E-sittumise bännereid vaadates tundub tegu olevat mingi rõveda sitaplahvatusega.

6:56 PM  
Anonymous Anonüümne said...

tean mida te tunnete
pohmakaga sittumine on ikka jube
eile sai võetud ja sai teist 9 tundi kantud - raske synnitus oli, peaaegu oleks pidanud keisrilõike kasuks otsustama aga viimasel hetkel siiski tuli ära. see raibe oli ikka ylekaaluline ka ja nägi välja nigu tuumaallveelaev - ja tee mis tahad alla ei lähe - lõpuks ei jäänd muud yle kui pidin kannaga tagant lykkama
aga pedede sitast rääkides - ise pole kyll näind aga ma kujutan ette et see peax välja nägema nigu vahtulöödud munakollane kuhu on toreduse pärast veits toores munavalget lisatud ;) aga mis me siin ikka - kallid peded - bon appetit

6:01 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Olen näinud Uuno Loobi sitta . Väga turske lasu oli, pealegi halvasti seeditud . See oli Kasekese restorani meeste peldikus, 87 aasta sügisel. Unn oli joogine ja pasandas ning peeretas kogu toileti täis . Loom.

10:06 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Sama pikantne lugu oli ühe ansambli Vennaskond liikmega. Oli peale kontserti käinud pasal ja sittunud 3/4 sitast prilllauale . Hiljem käis seal keegi noorem blondiin pissul ja oli ennast eriti pasaga allpoolt vööd kokku mökerdanud . Vist oli Pühaka Peachbarty, kui mäletan õigesti.

2:08 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Minu ülemus on näinud Kose Impsi munni !!! Suur ja eesnaha vaba, pügatud munandite ning hõredate punaste karvadega. Aga päris sümpaatne volask . Ainult härra sitt haiseb jubedalt, nagu koolera haigel vanainimesel

8:44 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kord mullu suvel kellegi sõber nägi väidetavat Kose Impsi, sital loomulikult . Oli see Muhu päevadel, õhtul ja selja tagant . Näha oli turske selg, rebadel püksid, suuremad raseeritud munandid...ja siis see koht kust tuligi siis see... , suurem ja pikem "pikkpoiss" . Kuna tollal sõbral fekaalsed huvid puudusid siis ta ei korjanud seda üles ega ka fotografeerinud . Nüüd palju hiljem muidugi kahetseb. Täna sellel kohal mingi Hamburksi kiosk vist .

7:13 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Päris mõjuv pÕhjus. Mingi öövaht kuskil ööklubis väidetavalt nägi M. Läniku pasahunnikut. Ei tea kas liba või originaal aga pidi ilus suur ports olema. Saab neid isehakanud "sitahuvilisi" üldse usaldada ?

9:34 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Saab kindlasti, üldjuhul on "pasakogujad" tundlik ning usaldatav, südamlik vanemapoolne rahvas . Vastupidist pole täheldanud.

1:51 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Vabandan teemaga mittehaakumist ,kuid kas Uno Naisso polnud mitte see kes avalikult nina näpib ja peeretab ? Mingi repo kuskilt Raadio 2-st nagu tuli.

9:21 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kuulda oli. Kummaline et mõned tuntud heliloojad nii teevad. Kas see Loop mitte sarnast asja ei korranud............

9:54 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Nilbe värk jah. Sooloartisti keda isiklikult tunnen, vaevab samuti gorillimine, so suuregaliibrilise sita väljutamine persest. Valitseda oma soolestikku aga teatavasti pole võimalik.

3:15 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mõned inimesed harrastavad kokkamise järgselt sittumist. Pooleldi seeditud sitt ja muu liga pumbatakse vaakumpumbaga välja. See vist pole eriti tervislik, kuid kõhnumisel aitab. Mida räägivad härrased "Sitameistrid " ?

8:35 PM  
Anonymous Anonüümne said...

-----------Pole tervislik, paraku on see aga ainus tee endak soolestiku üle täielik kontroll saavutada-------------

11:10 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ühel kokatädil on allergiline üks häbememokkadest kartulikrõpsude suhtes. See omakorda kutsub esile kliitori sügelemist ja viimane juba kõhulahtisust . Espumisani maxi-paketist oleks siin abi ?

3:18 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Espumisan on ainus abiline peeretamise ja soovimatu päraku avanemise vastu . Kui ühest doosist ei piisa, proovi Turbo-Pack-i, too ikka avitab

7:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Tänud . Sain abi, normaliseerus olemine pükstes . Olgu tervitatud ja igavese au ja lugupidamise sees need abivalmis kamraadid kes teiste valu oma näpunäidetega leevendavad .

8:15 PM  
Anonymous Anonüümne said...

3 января певица была госпитализирована. Около 8 часов вечера к дому Бритни подъехала скорая помощь, сообщает TMZ. Как выяснилось, Спирс не захотела отдавать сыновей Джейдена Джеймса и Шона Престона бывшему мужу Кевину Федерлайну, не смотря на предписания суда и договор. Разгорелся страшный спор.

Вместе со скорой к особняку GoGa в Беверли Хиллз подъехали несколько полицейских машин

7:59 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mees võib tahta kaua sital käia selleks, et maandada päeva jooksul kogunenud pingeid: tal on niiviisi kergem päevasündmustest vabaneda. Tema partner võib aga just sel hetkel hakata huvi tundma, miks mees nii kaua pasal aga on, eeldades, et selline pikaldane sitalkäimine aitab meest paremini sitakoormast vabaneda

10:14 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Võib olla on keegi sitahunniku mingil ajal ära koristanud ja koos muu sodiga ära visanud ?

3:44 PM  
Anonymous Anonüümne said...

НУ И НА ХУЙ !

7:17 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Poisid nägid täna Kose Aivari sitta, eriline jäme ja ligane kõverik ! Tüüp lihtsalt , suusatamas olles, lasi püksikud valla ja nii poolpüstijalu rebis selle kangi . Spämm oli see kui tagant tuli Aavo Sups ning lõhestas oma Visudega sellest kangist läbi sõita . Naera herneks või sitaks, ahaaa aaa haaa aa

1:39 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Vaadake kui mitu aastat on kokal sitaküpsetamiseks arenguaega olnud võrreldes pasaPeetri ja nõudepesija-ga. Eriti see Kaarepere söökla , see veel ju arengujärgus. Ei lähe kuigi kaua, mil kokkadele jääb ainult üks ja ainus eelis sitast süüa tehes ,teistega võrreldes: varas ei viitsi sitasööke enam ära tassida, jätab maha aurama .

3:33 PM  
Anonymous Anonüümne said...

IMRE ! тебе поваренную кakу подарю !!!!

8:15 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Sita küpsetajate OÜ tahab oma meeskonnas näha kokaandega inimest, kes ...
• on aus, sõbralik ja abivalmis,ei söö palju.
• on ennem toimetanud sitabisnise alal ja avatud fekaalsetele muutustele .
• tahab sitast saia hästi teha ja on valmis pingutama kliendi ja oü juhtkonna usalduse võitmiseks.

KOHATAOTLUSANKEEDID Privasse !!!

5:03 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mõneleoma sitase saatuse üle kurtjale tahaks vahest öelda, et no õige mul asi,lenda putsi , millest meil üldse rääkida! Aga nüüd seisan varsti juba paar aastat ise ühe nikutud probleemi ees, millele mingit lahendust leida ei oska.
Teema selles et abikaasa on mul kokk ja sunnib mind ja lapsi kodus sitta sööma. Küll väikestes kogustes, nu aga ikkagi... On,s see normaalne ? Situb taldrikusse, küpsetab pisut uunis ning kutsub meid lauda sitta näksima .

11:31 AM  
Anonymous Anonüümne said...

MÜÜN : VANAAEGNE SAKSA SITAAUGU SÜGAVUSE MÕÕDIK.


( Hind: 1 250 EEK )

Kirjeldus: metallist, paksust nahast originaal vutlaris. Jämesoolde " uputatav " lambike puudu! Teise omaniku omand . !.

Kontakt:
Tel. 58 049 588
Tallinn, kesklinn
*saada SmS *

11:36 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Impsi gurmee akuutsest kirjeldusest jäi veidi küsitavaks, kas sita juhtimise trassid olid 3cm või 3,5mm läbimõõduga.
Mõte iseenesest külaliste pasa eemale juhtida võib olla igati hea.
Endale panin klapi tualeti väljavoolule A.Lavandi trämmija, mida isoleerib ja tuulutab väljuv soe uriin.
Väga kompaktne ja väliselt kena ka see lahendus, trämmija hind oli ca 4 eurtsi + oma töö ja päraku ventileerimisliitmikud.
Enne siin sitafoorumis keegi kusagil vististi kirjutas, et samal tegijal on ka pärakufiltri keermevabad tuulutusklapid, neid meie testinud aga paraku ei ole (((

7:32 PM  
Anonymous PEER.XXX said...

-----------KÄRTS---------------------------------------------------------------------

Täna käis minu paviljonis külas noorpõlve tuttav kelle sünnikodu Pudrusaares ja kurtis et aeda üles seatud oli räuskavate tudengite telk ja sita potist soemüür olevat ette ehitatud ja ebatsensuurset jora joriseti täiega.
Aga sellise asjaga tegelevad lihtsalt tudengipätid ja nendega ei saa kõiki ühele sitapotikaanele ometi tõmmata , kas ahjuroobiga törts vastu munnitüve oleks aidanud ?
_________________

HelleoCitiPipi

6:12 PM  
Anonymous Anonüümne said...

parast aiapidu läksime kapjadega noorte juurde tagasi ja otsustasime basseini aarde jooma minna.....olime seal umbes 7ni kui valjas juba paike paistis...vahepeal kaisime saunas ka( mis ei ole saun sest yle 60ne siin keegi kuumust ei kannata)

9:55 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Olen aga kuulnud lisaks kõigile muudele munniaugu uuristajate puudega peeruhaisustele lugudele üht omamoodi versiooni.
Präääks.
Allikaks 1979 a. sündinud inimene, kes lapsena Tallinna lähedal Maardus perseaugu suvilakökatsis olnud.
Nimelt olla vene noored moodustanud vägivaldsetest tattnokkadest tõepoolest ka mingeid löögirühmi või skaudisalku, ühe sellise pätirühma koosseisus siis ka eelmainitud kangelane munni trotsis. Kangelane olla Harku mail vägistanud(trotsinud munni?) kurttumma vanatüdruku, preili Helju. Kohalikud träkivelled(munnimehed?) olla omakohut teinud ja puu külge seotud pättpoisile tule sitaaugualla süüdanud.
Äkki on keegi veel sellest versioonist kuulnud, mulle jutustas sellest Petserist tuttav kiosköör Gira Rahhimova, tuntud kui Maardu pornozurnaalide vahetja :)))

9:57 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Toredad olete!! Jõudu! ;)

10:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Loomulikult on. Ja mõnusamgi, Sest munn käib sisse välja ja saab orgasmi ka veel, aga sitt tuleb ainult sulps potti vesi peale, elagu peded !!

11:36 AM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
lululemon
oakley sunglasses
mont blanc legend
louis vuitton outlet
michael kors handbags
hollister outlet
jordan 11
louis vuitton outlet
fendi
marc jacobs outlet
cheap ray ban sunglasses
hollister outlet
hollister co
ghd
hollister kids
christian louboutin
coach outlet
abercrombie
hollister outlet
ray ban glasses
gucci
burberry bags
coach outlet
cheap oakleys
hollister kids
coco chanel
louis vuitton outlet
oakley outlet
tory burch outlet
louis vuitton handbags
christian louboutin shoes
cheap lebron james shoes
louis vuitton outlet
abercrombie outlet
michael kors
gucci bags
louis vuitton outlet
michael kors outlet
christian louboutin shoes
concord 11

9:20 AM  
Blogger Unknown said...

20150622xiongair max uk
louis vuitton
jordan 6 cigar
gucci bags
abercrombie kids
kobe bryant shoes for kids
prada bags
cheap toms shoes
louis vuitton outlet
fendi outlet
mont blanc legend
air jordans
michael kors handbags
jordan 4s
prada sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
chanel handbags
coach factory outlet
jordan 13 retro
chi hair strighteners
timberland outlet
coach factory online
chaenl bags
michael kors outlet online
abercrombie outlet
celine bag
burberry sale
michael kors
tory burch shoes
michael kors outlet
celine luggage tote
louboutin
christian louboutin sale
michael kors outlet

9:30 AM  
Blogger Unknown said...


15.07.16fangyanting
snapbacks hats
oakley sunglasses outlet
gucci handbags
michael kors handbags
coach outlet
michael kors handbags
coach outlet store online
ray bans
cheap snabacks
cheap soccer jerseys
rolex watches for sale
true religion outlet
kate spade outlet
chanel bags
replica watches rolex
louis vuitton sito ufficiale
air max 2015
true religion jeans outlet
soccer shoes for sale
air max uk
mcm outlet online
michael kors outlet
abercrombie and fitch
louis vuitton borse
longchamp pliage pas cher
mont blanc
longchamp
oakley sunglasses cheap
nike pas cher
tory burch handbags
hollister kids
pandora jewelry outlet
ray ban sunglasses
nike air max uk
prada shoes

11:57 AM  
Blogger Unknown said...

zhengjx20160414
louis vuitton
michael kors bags
air jordan 4
louis vuitton handbags
michael kors outlet
ralph lauren
coach outlet
louis vuitton handbags
michael kors outlet
louis vuitton
toms shoes outlet online
toms outlet
michael kors outlet
hollister clothing
gucci outlet
louis vuitton handbags
gucci belts
christian louboutin shoes
michael kors
ralph lauren
christian louboutin sale
fit flops
oakley sunglasses wholesale
oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
michael kors handbags
louis vuitton outlet
louis vuitton outlet online
louis vuitton outlet stores
nike free uk
celine handbags
coach factorty outlet online
nike running shoes for men
kd 7 shoes
oakley store
longchamp outlet
retro 11
gucci outlet
louis vuitton outlet stores
pandora jewelry

6:19 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
coach factory outlet
coach outlet
michael kors handbags
louis vuitton outlet
louis vuitton handbags
nike factory outlet
cheap oakley sunglasses
jordan 6
gucci handbags
oakley sunglasses cheap
rolex watches
kate spade handbags
tiffany outlet
coach outlet online
oakley outlet
coach outlet
ray bans
coach factory outlet
adidas superstars
celine bags
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet clearance
nike roshe run
polo outlet
cheap jordan shoes
replica watches
adidas running shoes
coach outlet store online clearances
timberland outlet
ralph lauren outlet
ralph lauren uk
polo ralph kids
designer handbags
nike outlet
jordan 8
michael kors outlet online
jeremy scott shoes
michael kors outlet
kevin durant shoes 7
louis vuitton handbags
as

5:55 AM  
Blogger raybanoutlet001 said...

baltimore ravens jerseys
christian louboutin shoes
clippers jersey
nike huarache
ugg outlet
ralph lauren
skechers shoes
colts jerseys
nike huarache
green bay packers jerseys

10:04 AM  
Blogger Unknown said...

air yeezy
prada glasses
yeezy shoes
yeezy boost 350 v2
Kanye West shoes
chrome hearts online store
adidas ultra boost
adidas neo
longchamp bags
cheap jordans

5:22 AM  
Blogger jeje said...

longchamp
adidas neo
chrome hearts
adidas ultra boost
true religion jeans
nmd
curry 4
adidas tubular
reebok outlet
cheap jordan shoes

9:24 AM  
Anonymous Cara Menghilangkan Varises di Kaki said...

This article is interesting and useful. Thank you for sharing. And let me share an article about health that God willing will be very useful. Thank you :)

Cara Menghilangkan Bruntusan
Obat Penyakit Susah Kencing
Cara Mengobati Gondok Beracun
Cara Mengobati Gabagen
Obat Sakit perut melilit paling Ampuh
Cara Mudah Menghilangkan Keloid

6:16 AM  
Blogger Unknown said...

www0608

nike shoes
michael kors outlet
canada goose outlet
ferragamo shoes
air max 2017
pandora charms
jordan shoes
canada goose jackets
cazal sunglasses
mizuno running shoes

5:29 AM  
Blogger Unknown said...

qzz0626
coach outlet
ugg boots clearance
gucci outlet
polo ralph lauren
nike shoes
true religion outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
nba jerseys
brequet wathes

11:53 AM  
Blogger te12 said...

qzz0727
lakers jerseys
air jordan 4
nobis outlet
oakley sunglasses
longchamp bags
swarovski outlet
cheap jordans
y3 shoes
fitflops shoes
clippers jerseys

7:52 AM  
Blogger qinaide said...

0802jejenike internationalist homme mid Habituellement, la new balance pas cher du tout livraison notera le retard mais sera rapide et dépendra de la proximité Air Jordan 14 France du client au magasin qui fournit le nike air max thea liberty prix produit ou le service. Souvenez-vous que votre produit new balance homme running ne sera probablement pas aussi facile à modifier avis asics gel noosa tri 10 m en apparence que votre modèle, alors construisez-le en fonction asics femme bordeaux de vos besoins et remplacez-le au lieu d'avoir un new balance 999 homme blanche concept.

4:47 AM  
Blogger Unknown said...

pandora charms
ralph lauren outlet
air max 90
coach outlet
air jordan uk
ralph lauren uk
nike air max 95 ultra
pandora jewelry outlet
fitflops sale
mbt shoes

9:33 AM  
Blogger John said...

cheap jordan shoes
adidas outlet store
louboutin outlet
adidas yeezy boost 350
birkenstock shoes
ugg outlet sale
moncler pas cher
adidas nmd
ysl outlet
prada sunglasses
yolo

11:14 AM  
Blogger yanmaneee said...

supreme outlet
yeezy boost 500
nike shoes
curry 4 shoes
louboutin shoes
yeezy shoes
nike sneakers for women
christian louboutin shoes
yeezy 500
balenciaga

7:16 AM  

Postita kommentaar

<< Home