Sitablogi

Reede, juuni 15, 2007

Kusi-sitt

Võttis aega mis ta võttis, aga täna saab sitaajalugu uue sissekande.

Öösel ärkasin selle peale, kõhus pööras sees nagu põlevas tivolis. Heakene küll, tavaline vedelsitt, või sitt niit nr 10, mõtlesin. Aga oh ei. Persesest hakkas kust tulema. Ja nii vahelduva eduga pea lõunani välja.

Vedelik oli kord läbipaistev, siis jälle kollane nagu kanapuljong. Aga sitta kui tahket materjali persest ei tulnud. Mitte grammigi!

Loodetavasti ei hakka ma nüüd munni kaudu situma.

52 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

Ma täpselt ei tea aga see võis ehk virts olla.

6:50 PM  
Anonymous Anonüümne said...

mul on jaanipäevast saadik sama jama, ju sai palju joodud

7:45 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Täitsa putsis.... Lasin hommikul kõvema puuksu . Nii, et pisut sitta püksi tuli... Täitsa perses, uued Iron Maideni Midnight püksid olid. Naine keeldus seda rokka kasimast, ise kah loobusin . Türa küll, turro .

10:01 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Potis olev sitahunnik tuleb kusiga üle soristada ja laste sel mõned tunnid taheneda. Siis madalalt ja pikalt hunnik peeruga üle töristada. Annab pikaldaselt tuhmi kestva läike ja pirtsaka lõhna kuni teise päeva sitalkäiguni .

1:58 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kes teaks öelda et miks alati sital käies ka natuke kust välja tahab tulla ? Aga tavaliselt mitte vastupidi .

9:29 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Omal selline probleem, et kui pisutki kõvemini peeretad, on mingi sitaköks püksis . Vittu, tahaks nii vahel peeru lasta, aga rikutud aluspesu on selle ohver . Perse küll.

9:52 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kusihäda on leebem, seda on lihtsam taluda, halvemal juhul oled istukil või nn kakaja-asendis. See aitab . Sitahädaga on karmim lugu. Kui on kõva julk, siis hakkab otsapidi välja pressima , aga kui vedel, siis käib üks kergem kärakas ja kogu püksid on seda "sousti" täis . Vaat nii...

4:46 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Parem on ikka kasvõi pisut stimuleerida vibraatoriga perseauku, saab mingi 3-4 tundi sitahäda edasi lükata-------CRIPPS

9:53 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Käisin lõunal kakal ja peale seda lasin kõvema puuksu. Samas tuli törts pissit püksi. Kas see on haiguslik nähe või normaalne ?

8:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Igati mehine nähe, tõelistel meestel juba nooremas keskeas al 22 eluaastast on tervise probleeme eesnäärme ja kõhugaasi tahtmatute puhangutega

3:16 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Jama sellega on . Lihtsalt pole vaja seda häbenede ega kinni hoida. Väiksemat perse-raginat ehk peeru ei pane tänapäeval keegi pahaks

2:01 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Käisin hetk tagasi kusel. Lasin pikema sorina . Ja kujutage ette, lõpetuseks ka üks mehisem peer. Ja koos sellega tuli mingi lasu sitta ka püksi . Kas nii juhtub ainult hilises keskeas meestel või ka teistel ? Igasugune moraalne abi on teretulnud . Tänu.

11:08 AM  
Anonymous Anonüümne said...

SoS ! Paluksin kaasfoorumlaste abi . Mul on jõulust saati sitaaugu piirkonnas suurem ja pahaloomuline paise . Palun rahalisi annetusi selle eemaldamiseks ! Pliis !!! Midagi peale puuksu ma sealt muud lasta ei saa . Pliiiis ! Äitäh. (Nordea pank, DJ. BoBo, 17 000 768 328 ) .

8:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Парни, кого еще снегурки достали? Давай без них ходить, сами, по двое!
А если ходить по трое, то и ходить никуда не надо!

Мужики, в ясли-сад не идите! В прошлом году был - мешок забрали, плясать заставили, в бороду и в душу наплевали, посох куда-то засунули... До сих пор вспоминать больно!
29 декабря 2007

7:32 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Sittumist veel ei tule?

Jah rahvas, Poskal on õigus. Pasandamine on tasuline tegevus WC-s, maapealses putkas. Peer tuleb persest (free to ass ) puuksutamisega , nagu on praegu sitaaugust lõhna järgi tunda.

Putsis on kah DTT vibraatorid, Alcaline patareidega

8:44 PM  
Anonymous Anonüümne said...

http://galleries.adult-empire.com/52/5209/4/94/3.jpg , see mõrd teeb kõike !!! Kaasaarvatud sitt/kusu/peer S/M jne

4:34 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ma arvasin, et see on mingi loll nali . Aga nojah, mis seal ikka imestada, kui nende loogika toimib umbes taoliselt: „Kusi-Sitt-Kusi-Sitt-Puuks-Sitt jne " Järelikult tuleb neid nagu sittumisest keelduvaid loomapoegi otse ninapidi sitapotti suruda ja sel viisil paska sööma sundida .

7:10 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Jah sita üle kusemisega WC-s jäin jänni ... hea et sealt haisu seest välja sain.
_________________
Kuubik.

3:38 PM  
Anonymous Anonüümne said...

КАК НАСЧЕТ KAKA ?

6:09 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ох, не легко быть kakom........

10:20 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Soome ajaleht Vittu Sanomat kiidab oma tänases numbris Saaremaad mitmeid võimalusi pakkuva puhkuse ja seksimise kohana, mis omandab lisaks eestlastele üha suuremat populaarsust ka rootslaste, taanlaste , usbekkide ja soomlaste seas. Paar raju kohalikku naist on teinud ja imenud, hulga turiste õnnelikuks.

3:04 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Hea tõdeda, et on vähemalt üks tõeline kusega segatud sitahunniku huviline. Eks teised seedivad asja hiljem läbi. Huvilistele veel niipalju, et telefon on 53-812 353. Kui huvilisi rohkem tekib, tuleme kokku märtsis ja arutame kuse ning sita kokkusobivuse protsessi ning teeme vastavaid analüüse . Annan muidugi etteulatuvalt teada et millal.

9:31 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Nimi: EESTI kõver NEIU
Vanus: 47
Elukoht: KESKLINN, Moskva koffe taga.
Lisatud 13.02.2008
Kehtib kuni 10:40 - 28.02.2008
SMS: Nuusuta auravat sitahunnikut !
Saada end perse , loru !


47/165/58 EESTI neiu, kuum ja sexikas blondiin kutsub härrasmehi klassikalist- ja erootilist juttu nautima!Suusex, sitaaugu sex! Hubane ja puhas koht vanalinnas. Tel. 56328835. Elluke .Lepime aja kokku ja tule mind munnima ! Ootan kõnesid E-R kella 19.00-00.00

9:31 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Posted: 14,02 , 2008. Post subject:

--------------Old woman-----------------------------------------------------------

Sellest ma olen juba aru saanud, et sittumise ajal ei ole soovitav kuseda samaaegselt , peab öige kõva sitahäda olema. Samas peab peeretamise ajal jälgima, et see öige hais ka vetsu püsima jääks , hakkab kohe sitahunniku asukohta näitama. Kas on vöimalik, et sitahais tõesti segab öösel magamist (minu asukoht on pahat lõhna täis )?

Narva kandis on raske leida ilma täispasandamata puhkeplatsi või telkimis kohta...

2:45 PM  
Anonymous Anonüümne said...

http://www.youtube.com/watch?v=goOLhco1-q4&feature=related ---------------------------- Sitt ja kusi segamini, Marguse natüür/mort.

10:37 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Kuna pervert-ajakirjanike kuupalk sõltub eelmise aasta viimase kvartali keskmisest brutopalgast, siis tõusevad äsjaavaldatud statistika järgi ka pervert-fotoda ja helisalvestiste talletajate palgad .
"Sitablogi " omaniku ning investori palk võrdub kahe keskmise palgaga ja tõuseb seega 23 620 kroonini. Lepingu vabad kaastöötajad saavad aga honorari vanadel tariifidel , erandiks on väga kuulsate/tuntud tegelastega seotud sitateemad.

1:27 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Terve!

Mis võiks olla selle Leevi kandis oleva noore näitsiku poolt situtud pasahunniku koordinaadid ? Ehk leian siis andmebaasist ka selle blondiinist omaniku üles.

Tervitustega...Teie Anton *
_________________
Anton -tyrrö my myrrö , horridoo!

9:38 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Anton, Sa oled vist täielik pervo !? Kuidas saad sa samaaegselt sittuda / kusta ? Kõnele meile ka sellest !!! Pliiis !!!!!!

9:21 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Minu eilne päev luurates sitamaja akende taga ja tänane peldiku akendest sissepiilumine Haapsalu lähistel oli 99% fekaalne perverssus.
Järjekindlalt piiludes nägin et potis võiks olla kakahunnik aga tundub et mõni muu tumedam jurakas / hunnik vms ,hakkan seda sitta kunagi kah vist kollektsioneerima,on juba teisigi sama teema kogujaid .Vaadates kui palju on muude roppuste või idiootsuste kogujaid ,paneb imestama kes neid sinna pasandanud on ? Seda aga Klooga kandi kohta.Leides ühe vana Nõukogude helitehniku jämesoole proteesi kuivkäimla augupõhjast ,sai seegi teema mulle selgemaks...
_________________ATV.

4:16 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Я бы за такой kaka меньше 50 cent не просил,если всё родное...

5:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Sissemurdmine " Kusi / Sita " poodi leidis aset ööl vastu reedet. Kauplusse siseneti WC poti kaudu kaudu ning sama teed kasutasid mehed ka väljumiseks, kusjuures signalisatsioon ega bidee veekraanike ei hakanudki tööle.

Kauplusest viidi kaasa umbes 45 sita teemalist eksponaati , 23 anaaltappi , 3 paari persevahe trussikuid meestele ning hunnik sex ajakirju , kokku umbes 5 000 euro (89 000 krooni) eest.

Pealtnägijad nägid sündmuskohal Vene numbritega autot ( regioon 13 ) . Auto kuulutati tagaotsitavaks ning reede pärastlõunal teatas Eesti politsei, et märkas sama autot Tartumaal Kabinas , kus neli 29-55-aastast slaavlast hamburgereid sõid ja pööno ajakirju lehitsesid. Itog takoi, daze udatshnõi !

7:16 PM  
Anonymous Anonüümne said...

А мы с папой все лето kakaли на рыбалке !

8:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

ma söön oma sitta

4:10 PM  
Anonymous Anonüümne said...

See foorum ei ole akadeemiline kusesitt , esiteks.
Teiseks saab mõtteid mõlgutades vaeda sõnavõtjate esitatud fakte ja "fakte" kaaludes, ning selle järgi, kuidas pasaoponendid nende põhjal midagi tõestavad.
Ei väidagi, et kellegi persest voolab "sita kärjemesi" ja vastupidi.
Aga tiba ometi sarnaneb siinne mõnemehe lörin juba "Pereraadioga", kuigi viimases pole sellist palangut märgata, mis usumeestele just au ei tee .
Argumenteerigimem pigem ikka reaalset sita & kuse ühendusega seonduvat !

9:32 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Хм...
а есть какой-то перечень рaских kадов, на которых производятся ? Может стоит опубликовать ???

11:01 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Eestis toimetab päris palju trollersites mehi, kelle munandi maht on 39–49 milliliitrit – rahvusvahelistest turjakas sexitrullast keskmistest gabariitidest kaugelt üle.Tsuhhtsuhhh
Mida suurem aga on karvutu munandi maht, seda viljakam mees on ja seda massiivsema portsu uriini ta oma fekaaliportsule peale võib urineerida :(((

9:35 PM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
michael kors
louis vuitton handbags
kobe 8
running warehouse
hollister
louis vuitton outlet
michael kors outlet
tory burch shoes
kate spade totes
michael kors outlet online
cheap toms
ralph lauren uk
chaenl bags
coach outlet
timberland outlet
toms.com
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
knockoff watches
christian louboutin sale
mont blanc
michael kors outlet
polo ralph lauren
michael kors
retro jordan
kids lebron james shoes
cheap oakley sunglasses
gucci bags
christian louboutin outlet
kevin durant shoes 2015
michael kors
tory burch shoes
coach factory outlet
polo outlet
jordan retro 3
tods sale
jordan 11
michael kors
abercrombie and fitch

9:17 AM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
michael kors
louis vuitton handbags
kobe 8
running warehouse
hollister
louis vuitton outlet
michael kors outlet
tory burch shoes
kate spade totes
michael kors outlet online
cheap toms
ralph lauren uk
chaenl bags
coach outlet
timberland outlet
toms.com
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
knockoff watches
christian louboutin sale
mont blanc
michael kors outlet
polo ralph lauren
michael kors
retro jordan
kids lebron james shoes
cheap oakley sunglasses
gucci bags
christian louboutin outlet
kevin durant shoes 2015
michael kors
tory burch shoes
coach factory outlet
polo outlet
jordan retro 3
tods sale
jordan 11
michael kors
abercrombie and fitch

9:17 AM  
Blogger Unknown said...

shijun 5.22
michael kors
louis vuitton handbags
kobe 8
running warehouse
hollister
louis vuitton outlet
michael kors outlet
tory burch shoes
kate spade totes
michael kors outlet online
cheap toms
ralph lauren uk
chaenl bags
coach outlet
timberland outlet
toms.com
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
knockoff watches
christian louboutin sale
mont blanc
michael kors outlet
polo ralph lauren
michael kors
retro jordan
kids lebron james shoes
cheap oakley sunglasses
gucci bags
christian louboutin outlet
kevin durant shoes 2015
michael kors
tory burch shoes
coach factory outlet
polo outlet
jordan retro 3
tods sale
jordan 11
michael kors
abercrombie and fitch

9:18 AM  
Blogger Unknown said...

20150622xiongair max uk
louis vuitton
jordan 6 cigar
gucci bags
abercrombie kids
kobe bryant shoes for kids
prada bags
cheap toms shoes
louis vuitton outlet
fendi outlet
mont blanc legend
air jordans
michael kors handbags
jordan 4s
prada sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
chanel handbags
coach factory outlet
jordan 13 retro
chi hair strighteners
timberland outlet
coach factory online
chaenl bags
michael kors outlet online
abercrombie outlet
celine bag
burberry sale
michael kors
tory burch shoes
michael kors outlet
celine luggage tote
louboutin
christian louboutin sale
michael kors outlet

9:30 AM  
Blogger Unknown said...15.07.16fangyanting
beats headphones
replica watches for sale
coach outlet online
ray ban outlet
michael kors
michael kors bags
soccer jerseys for sale
cheap air max
burberry scarf
cheap jordans uk
fitflops sale
tory burch outlet
nike blazer high
gucci belt
true religion jeans
football jerseys
mcm bags
jordan femme
ray bans
coach factory outlet
burberry sale
oakley store
toms shoes for women
retro jordans
true religion sale

11:53 AM  
Blogger Unknown said...15.07.16fangyanting
nike blazer pas cher
coach outlet
tn pas cher
air jordan uk
michael kors
coach factory outlet
longchamp sale
louboutin
chanel outlet
prada outlet
pandora jewelry sale
abercrombie & fitch
air force pas cher
cheap beats by dre
gucci uk
coach outlet store online
chaussure louboutin pas cher
gucci borse
ralph lauren sale
polo ralph lauren
longchamp outlet online
chanel handbags
louboutin femme
longchamp pliage
kate spade new york
ed hardy outlet
cheap ray bans
ed hardy clothing outlet
sac louis vuitton pas cher
ralph lauren femme
louboutin
burberry handbags
michael kors watches
coach factory outlet
kate spade bags


11:55 AM  
Blogger 柯云 said...

2015-12-12keyun
louis vuitton bags
michael kors outlet clearance
ralph lauren
cheap oakleys
coach outlet
replica rolex watches
michael kors outlet clearance
ugg boots outlet
coach outlet store online
abercrombie & fitch
michael kors outlet
louis vuitton outlet
nfl jerseys
louis vuitton purses
canada goose outlet
louis vuitton
ugg slippers
cheap toms
louis vuitton outlet
nike trainers sale
uggs outlet
ugg sale
rolex watches
ugg boots sale
chanel handbags
gucci handbags
coach outlet
abercrombie fitch
air max 95
canada goose outlet store
coach factory outlet
hollister kids
louis vuitton handbags
the north face jackets
air jordans
canada goose coats
michael kors outlet
instyler
louis vuitton outlet stores
cheap oakley sunglasses

5:22 AM  
Blogger Unknown said...

Jordan 11 Retro 72 10
new jordan shoes
coach outlets stores
online outlet stores
michael kors bags
Michael Kors Clearance
michael kors handbags on sale
michael kors tote
michael kors sale
macys michael kors
Nike Basketball Shoes
jordans 11
nike air max 2016
nike air max 2015
nike free 5.0
nike free trainer 5.0
christian louboutin boots
christian louboutin online
mbt Shoes
mbt shoes sale
fitflop shoes
fitflops clearance
Huaraches Nike
Nike Huarache Nm
christian louboutin 2016
louboutin shoes
jordans shoes
jordans for sale

8:53 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
michael kors handbags
oakley outlet
air force 1
cheap jordan shoes
jordan 4 toro
kobe 9
nike outlet store
oakley sunglasses
oakley sunglasses
air jordan pas cher
tory burch outlet online
michael kors handbags
coach outlet store online clearances
louis vuitton purses
supra sneakers
tory burch handbags
michael kors outlet
ray ban sunglasses
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet store
nike air max
true religion
fitflops shoes
coach outlet
michael kors outlet
louis vuitton outlet
air huarache
jordan 13
authentic louis vuitton handbags
louis vuitton outlet
coach outlet clearance
insanity workout
oakley sunglasses
hollister outlet
coach factory outlet
air jordan 13
nike trainers men
air jordans
louis vuitton outlet
longchamp outlet
as

6:03 AM  
Anonymous Solusi Atasi Sakit Kepala Vertigo said...

This information is very useful. thank you for sharing. and I will also share information about health through the website

Cara Mudah Mengobati Diabetes
Cara Mengobati Gondok Beracun
Obat penyakit Susah Kencing
Penyebab Mual dan BAB berdarah
Bahaya Tenggorokan Nyeri
Cara Mengatasi Diare
Obat sakit Mata Belekan Alami

9:09 AM  
Blogger Unknown said...

www0608

coach factory outlet
christian louboutin shoes
lakers jerseys
mulberry handbags
fitflops
chloe sunglassess
polo ralph lauren
oakley sunglasses
moncler jackets
longchamp outlet

5:30 AM  
Anonymous Obat Ampuh Psoriasis said...

This article is very useful, thank you for sharing. And allow me to share articles too, it's about health and treatment. God willing it will be useful for us all. Thank you :)

Obat Penyakit Anemia Aplastik
Cara Menyembuhkan Polip Hidung Tanpa Operasi
Obat Bintitan Paling Ampuh
Obat Ampuh Sembuhkan Flu Berkepanjangan
Cara Menghilangkan Benjolan di Ketiak
Cara Mengatasi Kesemutan yang Terus Menerus

6:30 AM  
Blogger te12 said...

qzz0727
lakers jerseys
air jordan 4
nobis outlet
oakley sunglasses
longchamp bags
swarovski outlet
cheap jordans
y3 shoes
fitflops shoes
clippers jerseys

7:53 AM  
Blogger qinaide said...

0802jejenike internationalist homme mid Habituellement, la new balance pas cher du tout livraison notera le retard mais sera rapide et dépendra de la proximité Air Jordan 14 France du client au magasin qui fournit le nike air max thea liberty prix produit ou le service. Souvenez-vous que votre produit new balance homme running ne sera probablement pas aussi facile à modifier avis asics gel noosa tri 10 m en apparence que votre modèle, alors construisez-le en fonction asics femme bordeaux de vos besoins et remplacez-le au lieu d'avoir un new balance 999 homme blanche concept.

4:47 AM  
Anonymous Penyeba Sering Mimisan said...


This article is interesting and useful. Thank you for sharing. And let me share an article about health that God willing will be very useful. Thank you :)

Obat gatal Kudis/gudik
Walatra Gamat Emas Kapsul
Vitamin Untuk Kesehatan Anak
Cara Mengatasi Cacar Air
Cara Menghilangkan Kantung mata
Obat Telinga Berkerak dan Berair

10:12 AM  
Blogger yanmaneee said...

westbrook shoes
cheap jordans
adidas tubular
michael kors outlet
off white shoes
yeezy
chrome hearts online
kd shoes
russell westbrook shoes
fila shoes

7:15 AM  

Postita kommentaar

<< Home