Sitablogi

Esmaspäev, september 11, 2006

Soome-sitt

Soome pole meist ainult majanduslikult arenenum riik. Seal on tunduvalt enam arenenud ka sitakultuur. Tundsin seda lausa omal nahal - mõni päev tagasi Soomes olles väänasin oma selle aasta TOP 3 kuuluva sita. Katarsis oli niivõrd suur, et hakkasin isegi potil istudes ja lehte lugedes soome keelest aru saama!

Lisaks pidin imestusega vaatama, kuidas sõber soomlane päeva jooksul viis korda peldikus käis. Ja iga kord suutis ta voolida vägagi korraliku kangi! Midagi pole öelda, see on kadestusväärne.

Soomes võib kohata ka teatud liiki sitta, mida Eestis vähemalt mina pole varem näinud - varblaseparve sitt. Tehniliselt võttes on ta natuke sarnane meie ilutulestiku sitaga, kuid on märksa jõulisem ja tummisem. Sittumisel pidavat tunne olema, nagu lendaks persest välja parv varblaseid ning mõnikord võivad varblased ka potist välja põrandale ja seintele lennata. Niiet siinsetele amatööridest sitasõpradele ei soovitaks seda proovida. Las see jääda professionaalidele.

68 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

Oi perkele, kui palju inimesse sitta ikka mahub. Sittapaber peab pehme ja kvaliteetne asi olema.

2:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Tuleb ära märkida, et Soome türklaste tehtud kebab jookseb organismi läbi kiiremini kui õlu.

3:14 PM  
Anonymous Anonüümne said...

PTVUIHH
Inglismaal sittumisest on mul väga halvad kogemused, ei soovita.

6:39 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Grusha sittus Kasahstani lennuvälja Tax Free poe ukse taha suurema pläsa hunniku. Auras ja haises, jube ! Viskasime arbuusi koori peale, visuaalselt pisut leevandas . Kuni mingi rokakott selle lasu kaabitsaga ära kraapis.

10:16 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Soomes, Kuopios , on munnikestel selline komme et käivad sital kilekotikestes. Siis need seotakse pealt kinni ja pannakse SAB-solgikotti . Mõte on vist selles et pott jääks puhtaks ning veekokkuhoid pealekauba ! Perkala sitapeppo, vanhanen turapää Kuopiossa .

2:06 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Suomessa on kakki kovin hyvin , meillä on ka pissi ja pieru, mutta Kakka on HYVIN !!! Miksi eestiläiset ihmiset en haluat kaka ja paska pelit, en tieda . Suomessa paska on mahdollisuuden hyva tavaari ja kaikki sanovat "Persessä on paljon paska " !!!!!!!!

9:43 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ne snaju, no v Rossii toze narod uvazaet govno i pjornuet ne malovato, a shto kashaet piss-piss i kaak-kaak, eto mnogih sdes vosbuzdaet i bolshenstvo saimjotsja analnomi igrami. S svoevo opata govorju , prisnajush, i po povodu kaka ja sainteresovan snashjot pjor i serii mass. Popovku shtisdtaja nostalgija s obshovo toileta gorodu PSKOV !

9:48 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Very good, i know that many people of exotical countreys like shit nand GAME of SHIT, this great hobby and positive !

9:50 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Nooo ! Rootsi sitt on kindlalt Soome omast üle. Kujult juba harmoonilisem, rääkimata pikast ja sitkest välisjoonest . Ta on nii nälkjaliku joonega et algul meenutab suuremat nälkjat või turskemat vihmaussi .

1:58 PM  
Anonymous Anonüümne said...

VENE SITT ON KÕIGE RAMMUSAM. OLEN VANAMAMMI,PENSIONÄR JA VÕIN NÄIDATA OMA ROHMAKAT KAKAJUNNI.

9:34 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kui juba kontinentidele jutt on läinud, siis , kas keegi austatud foorumlastest on näinud kunagi ka eskimo junni ????? Väidan , midagi graafilisemat ja rariteetsemat , sitavallast , on raske leida .

8:23 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Киска обиделась (0.8 мб)
Скачать
Скачать в 3gp


Vaata klippi, raibe , ja õpi elu !

9:57 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Üli kõva , kui mees perseauku puudutab kõva keelega ja edasi tagasi liigutusi teeb ( mitte ei solguta ega mudi käelabadega jõuliselt mu auku )

9:09 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek. Raketa !

7:41 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Посмотрите 3-минутный репортаж Питерского WC о нашем слете. Прошел по WC 23.08.07. Скачать PM !

2:02 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Peaaegu kaks kolmandikku vanainimestest tahaksid käia Soomes sital, puhkuse/pensioni ajal või on nad seda juba teinud.

5:11 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Знаете, чем отличается настоящая KAKA от поддельной? На бутылке поддельной KAKA большими буквами написано '' POSHJOL V SHOPU ,PIDARAS ''!

9:03 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Estonian shit bottle made by TAV (Tartu alumiinium vabrik), the copy of Georgian canteen. Used by Red soviet annihilator, when Estonia was occupied by Soviet union in 1990 year. Full shit !

1:56 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Õige hetke sõita Soome sitahunniku toomiseks saab valida igaüks ainult ise. Vahel tuleb see otsus kiiresti ja enesestmõistetavalt. Vahel võtab otsustamine aega aastaid ja on siiski veel segatud ebapidamatuse ja sita kasumlikkuse kahtlustega. Järgnevalt on erinevates olukordades õige kontrollida oma sitapidamist ning teha otsuseid enese ja oma jämesoole treenimise huvides.

9:26 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Вопрос , а при нагревании или ударе kakа может гакнуть ? Опасна kaka ?

10:23 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Хочу добавить ." Tогда когда я там был, задержали Финов милиция, что они там кakали ??? " Я к чему это сказал то , совсем оборзели эти фины.....

6:09 PM  
Anonymous Anonüümne said...

2008 2 dec. pm Teema: KAKAFOTODE OSTUSOOV !

--------------------------------------------------------------------------------

Ostaks heas korras (tarvitamiskõlbliku) anaaltapi tihenduskomplekti , tugevalt kasutamatta , koos diskreetse vutlariga , tootja markeeringud võivad olla erinevad, vaatatamata majanduslangusele pakun head hinda !
Samas ostan ka kirjastus Olianalio (oli vist) poolt 1975 .a. väljaantud raamatu seedetrakti erutamisest ''Niking Anallo'', pakun veel paremat hinda ja see kuulutus ei aegu kunagi !

)Rahatoss(

9:27 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Käisin just vanamehega Soomes .Juhtus siis selline halb lugu seal, Kuopio kandis täpsemalt, et paat läks ümber ja seda siis kui vanamees üle paadiääre sitale hakkas. ( Olime kalal ).Pärast ca 30 minutist palja alakehaga vanamehe paati tirimist , õnnestus ta lõpuks paati saada, muidugi jäid merre üks toss ning pikad velvetpüksid, alukad aga saime kätte.Kas annab seda kuidagi nüüd puhtaks leotada, olid päris uued ja lumivalged Kalvin Clainid ? .Ärge palun andke niisuguseid vastuseid, et viska ära ja osta vanurile midagi odavamat vms .Mees vaene pensionär ja talle see väga suur löök. Tarvitas perioodiliselt sugutungi tõstvaid pille ning pidas üleval oma ehitaja palgaga kahte Soome litsi....

_________________
* Tross *

11:34 AM  
Anonymous Anonüümne said...

да чем больше kaka сдашь, тем лояльнее будут судьи !

8:30 PM  
Anonymous Anonüümne said...

TUTVUN .Anaalihuviline bi-mees 189/71 soovib kohtuda Soome mehega või paariga (N+M, M+M), et tunda enda sitaaugus tugevat mehe riista. Vastutasuks pakun enda riista aktiivsesse kasutusse, pistan teda igale poole ja vanusega /sugupoolega /inimestele ükskõik kuhu !!! Kogemus Soome mehega seni puudub ( aga Rootsi ,Vene ja neegriga mitte.), küll aga olen andnud oma pepu naistele pervertfantaasiate mä ngumaaks ( kuni teatava sügavuseni ja kaliibrini "lelude" suhtes ). saada PS.

2:52 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Ei hakka uut teemat tegema.
Tualetipottide seljatugedele lisaks pakkuda ka käetugesid ja ajalehe hoidjaid (samuti peale milleeniumi väljalase).
Vähe kasutatud , heas konditsioonis.

Ühe lindi hind 1000 EEK
Kaks 1500 EEK + tasuta kaasa persesöötja e. "keelekas"
Komplekt : Hõbedane WCkast+5 tuge+2perse söötjat =4000EEK + km

PS. Pildil olevad poti munandi hoidjad hinna sisse ei kuulu aga kel huvi siis annab teada. avalikult siia .

4:10 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Kogemus Soome pasaga selline, et sama sitafirma peldikupaber, õhuke pärgament peal aga ikkagi saavad näpuga pasaseks. Aga küsida tahtsin ka garantii ei toimi sellistele paberipoognatele ?

_________________
DuoProToilet pidi parem olema kui WomanAttack, ex saab järgi proovitud , ei viitsi neid näppe pidevalt sitaga teha kokku

1:05 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Добавлено: 01.02.09 "Заголовок WC"

--------------------------------------------------------------------------------

Молодцы !!!

8:20 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Alasti võib Soomes viibida mitte üksnes supelrandades, vaid kõigis avalikes kohtades, muuhulgas ka tänavatel. PõhjaSoome territooriumil avalikus kohas alasti viibimine ei ole enam karistatav,küll peavad mõned elutähtsad organid olema eelnevalt hoolikalt raseeritud .Galina lisas veel, et tegelikult võib nudismi harrastamiseks ka sel aastal siiski eraldi rannaala, sest enamik nudiste ei soovi ükskõik millises rannas riideid seljast visata ja päevitada,kuigi on palju erandeid

*nudistid ei saa omaette rannaosa aga LõunaSoomes, kuid nad võivad viibida alasti supelranna suvalises punktis ning käia end kergendamas nn looduses, eeldusega et ei jäeta avalikult vedelema oma ekstremente.

1:29 PM  
Anonymous Anonüümne said...

tervist. siit uut pidimaterjali:


[url=http://g.imagehost.org/view/0311/0lol][img]http://g.imagehost.org/t/0311/0lol.jpg[/img][/url]

3:40 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Живу ( и kakаюсь) в Эстонии.

7:47 PM  
Anonymous Virus.de said...

I had my buddy-shit look at it this week and this shit, that the first inch or so of the muzzle end was bored out.
Why,tell me, dear people !!!

11:01 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Принимаю kakaлолом!
Гляжу на это, а вокруг меня вот чудовище kakает !

/Изображения /

8:25 AM  
Anonymous Anonüümne said...

TOrres !!!
16 mai, 2009 : SAADA SÕBRALE OMA PERSEAUGU FOTO !


Joonistanud: Heiki Ernits
Mikk ja Villem olid lasteaias. Nad mängisid parajasti klotsidega, kui Mikk korraga puuksu tegi.
„Minu ema ütleb, et toas ei tohi puuksu lasta,” ütles Villem. “Puuksule ei meeldi toas olla. Puuksu tuleb teha õues, siis ta saab vabalt lennata.”

„Akna võib ju lahti teha, siis pääseb puuks sealt välja,” vastas Mikk. “Minu isa teeb alati akna lahti, kui ma puuksu teen. Ta ütleb, et laseme puuksu õue, siis ta saab ära kuu peale lennata.”

„Kuu peale?” imestas Villem.

„Jah, kuu peale. Isa ütleb, et puuksud lendavad kõik kuu peale. Seal on nende linn.”

„Aga mina arvasin, et puuksud muutuvad pilvedeks,” ütles Villem.

„Ei muutu,” raputas Mikk pead. “Puuksud on kõik kosmonaudid. Ja nad on ju nähtamatud, aga pilved on valged. Puuksud lähevad ikka kuu peale, isa rääkis nii.”

Villem uskus Mikku ega hakanud vaidlema. Küll aga sekkus poiste jutuajamisse Veroonika. Ta oli suur ja jäme tüdruk, ümmargused prillid ees.

„Aga mina ei tee üldse puuksu,” ütles ta tähtsalt. „Kui puuks tahab välja tulla, siis mina ei lase. Hoian teda oma kõhus kinni.”

„Sa hoiad siis ju puuksu vangis!” erutus Mikk. „Nii ei tohi! Puuks tahab kuu peale lennata. Tema sõbrad on kõik juba seal ja ootavad teda.”

„Oodaku pealegi,” vastas Veroonika. „Mina ei lase teda ikkagi välja.”

„Sa oled loll!” hüüdis Mikk. “Me räägime kasvatajale ära!”

„Katsuge ainult!” ütles Veroonika ähvardavalt. „Ma näpistan teid, kui te kaebama lähete!”

Veroonika oli poistest peajagu pikem ja väga tugev. Mikk ja Villem ei julgenud enam midagi öelda. Aga kui jõudis kätte lõunauinaku aeg, ei suutnud nad magama jääda. Nad olid mures. Vaene väike puuks, kes peab Veroonika pimedas kõhus vaevlema! Seda ei saanud niimoodi jätta.

„Tule, Villem!” sosistas Mikk.

Poisid ronisid vaikselt vooditest välja ja hiilisid Veroonika sängi juurde. Veroonika magas ja tema kõht korises.

„Kuuled, kuidas puuks nutab ja appi hüüab!” sosistas Villem.

„Ta on Veroonika kõhus vangis,” ütles Mikk. “Tahab kuu peale pääseda, ega ei saa. Kuri tüdruk hoiab teda kinni.”

„Kas me saame teda aidata?” ahastas Villem.

„Proovime!”

Ja nad lükkasid paksule plikale limunaadi pudeli pepuauku....kostis puuks.
Puuks oligi pudelis , jess!!!!!!

12:04 AM  
Anonymous Anonüümne said...

tõeliselt pervertnelugu....midagi sellist jutustati meile millalgil töö ja puhkelaagris, Eesti NSV aegade aegu malevas.
Too kutuke oli ka malbelt tsensuursem, nagu ikke kombeks sovjetlikel aegadel.

3:45 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Jääb vägisi mulje, et soome ärihai eestis ärgitab noort sitafoorumlast oma pasaportsu varjama vöi suisa seda diskreetselt maha matma , moded võiksid sellele tähelepanu pöörata, või võiks kodanik ise natuke häbi tunda!
Kui ma eksin, siis minu suured vabandused, aga teisest teemast on kahjuks selline soome perverdi räme sittapõlgav suhtumine mulle juba millalgi silma jäänud.
_________________
sitt püksis, kellele kurdad, perver?

10:06 PM  
Anonymous dr.artur.ua said...

Allpool pisut põhjalikumalt ühest möödunud sitaülikooli logopeedilisematest ettekandest.

Majanduskasvu pidurdamisest ja kaasnevast toitumislangusest
kõneles VILJANDI folkloori aegu dr Valera Keeks Vändrast , burzuaalse majanduse filosoofiproua aga vedas paralleelselt kontserdi lava taga arutelu tasakaalustatud seedeprotsessi ja päraku siseseinte ummistumise teemal. Alustanud sellest, et mõne muusikasõbra soolestikus on toimunud eelkõige närbumine ohtrale muusika jne meelelahutuse keskendudes, unustades samas kvaliteettoitumise, selle kellaajad ning regulaarsuse, vürtsitades oma soolestikku ohtrate gaasiliste karastusjookide ning kerge ja odava rämps krõbedtoiduga.....:-:

8:13 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Sep 28, 2009 Post subject:

------soome türa--------------------------------------------------------------------------

Vot aru ei ma soome persetest ei saa ja jõud peale ei hakka et seda teemat siin arutleda..
olen kuulnud, et just haruldasemaid suuri ja tselluliidirohkeid perseid on nähtud niimodi kahekorra püksikutes loksumas aga kipun arvama ju se meite oma perse on soome omast palju ilusam .

9:17 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Прошу прощения , ошибся ( SOOME SIT ) !
__________________
Чем дальше в kеkс, тем толще kартины !

12:46 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Elukaaslase roojased sõrmed rändavad iseenesest oma kannikate vahele..
tunnen, kuidas pasahäda kasvab... tunnen, kuidas tussu niiskeks läheb..
ma ei suuda enam sithäda edasi lükata..
viskan riided seljast ja lähen sitapotipeale.. wc-s on jahe..
mu rinnanibud tõusevad kikki.. Lillakas auk jalgevahe avaneb ning heidab roojahunniku lärtsatades meie uude fajansspotti...
Dadaaaa, kaka.......dadaaaaaa

8:31 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Позвони мне , SOOME SITT !

53-769 126.

10:02 PM  
Anonymous IngaPikksukk.com said...

sitased soome vanuri sõrmed rändavad iseenesest minu string pükste vahele..perseaavausele aina lähemale
tunnen, kuidas erutus ja tülgastus ainult kasvab... tunnen, kuidas tussu ja ka sitaauk niiskeks lähevad..
ma ei suuda enam.. viskan riided seljast ja lähen potile pasale.. Sommi peldikus suht on jahe.. mu rinnanibud tõusevad kikki ja pärak langeb aeglaselt sisikonnast välja.. nühin ennast vastun külma prilllauda kuni peereragina saatel kukub potti tüse portsjon eile Häämenlinna öölokaalis söödud grillitud austreid, nüüd juba seedeprotsessi läbiteinuna...

9:28 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Foorumi administratsioon otsustas blokeerida kasutaja INGA PIKKSUKK IP aadressi seniks kuni ei ole selgunud, mis asjaoludel sattus Eesti preili vastuollu oma Soome sponsoriga ning rüvetas tema au siin foorumis avalikult.
Teadaolevate andmete põhjal ei võtnud ülalnimetatud foorumi liige, vaatamata soovitustele, ühendust ei psühholoogilise nõustaja, parameedik Galina, velsker Tarmo ega isegi Soome integratsiooniametnikuga.
Noorpreilil on võimalus kahe nädala jooksul selgitada foorumi administratsioonile juhtunu tagamaid ning oma laimamise motiviivi. ( Härrake ise eesti keelt paraku ei adu)

Foorumi administratsioon on veendunud, et foorumi liikmed ei tohiks tegeleda oma sponsori, või muul viisil abistava isiku au rüvetamisega ega pikantsete tseenide lahtipõimimisega avalikkuse ees.
Selle põhimõtte rikkumine kahjustab tugevalt sitasõprade ning fekalismist huvitatud tegelaste mainet tervikuna.

9:49 AM  
Anonymous Anonüümne said...

20.11.2009 З
"Kаkоловок"

--------------------------------------------------------------------------------


Хм.mm...m....а на вопрос-то ответят ?

12:13 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Aastaid tagasi istusime koos õllekruusi taga dekoltee ööklubsi koffees , sitasõpra ja pasahuvilist.

Tuli meie lauda äkki üks mees, aastaid pöönobisnises tegutsenud ja ööeluga siinmail ka kokkupuuteid omavana ta arvas, et personalipoliitika on kummalinesem siin mui Soome sitt.
Kiiret sitakarjääri teevad need tegelased, keda peaks turvalisuse huvides vähemolulistele ametipulkadele paigutama.
Need inimesed on küll andekad, aga mitte tingimata lojaalsed, kaugele näha, sarnased suht soome pasapeadega.
Kõik teavad nende kunagisi lõõgastuskohti nõukogude ajal, hälbeid, riivatusi jne, on puudulik ja keskpärane kesk haridus väga kaootiline, mehed käivad korrapäratult muu hulgas vasakule ja teevad aeg-ajalt ka extreemsexi, mille seletus meelelahutusega kooskõlas ometi pole.
Ja Ometi eelistatakse eesti sitta alati Soome sitale, kellel hea kange drink ja krõbi saiake, sel millegi suhtes küsimusi vähemalt ööklubi koffees ei teki.

Soome oma on selgelt seega nadim

4:07 PM  
Anonymous organic.gb said...

[url=http://i.imagehost.org/view/0685/A_K][img]http://i.imagehost.org/t/0685/A_K.jpg[/img][/url]

Soome on värd !

10:56 AM  
Anonymous Anonüümne said...

Nii,sain endale Soomest peale pikka ootamist persest bakterite väljavõtja.
Eesti postist sain kätte, kusjuures pakk oli deflonkiles ja läbipaistev ,:D.
Elan ise Laitses müraka pool. Tallinnas käimlas panin ka soomest saadud agregaadi omle perses paika. Laitses pole mitte midagi teha ilma selle instrumemdita, pärak hõõgub ja uugam mis kole.

Hind ise oli alla poole mis eestis,kuigi hõbedane ja ilus.
Seega,et omale seda ilma libestitta üksi päraku sisestada kas on vaja tõmmata propagator tal max.asendisse või kesk ???, või vahatada rohkema vaseliiniga perse avaust ?! (praegu oli sutsu valus, mõõdud ka harjumatult jämedad minu nn miniatuurse vanahärra kehaorganite suhtes).
Mida teha ,kui keegi teab ?

12:59 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Незачто ? Всегда пиши, если что надо!
Чем смогу, всегда подскажу !!!

9:33 AM  
Anonymous Anonüümne said...

* "Ega sa mingi soome sita-aadu ei ole."

* "Muidu suurte persetega poisid, aga paberi jaoks raha ei jätku. Ainult CocaCoola jaoks."

* "Möla võid kuskil mujal ajada. Lähed peldikusse pasale nt..."

* "Hoidke nendest persehööritajatest ja pasaasjadest eemale. Sööge porgandit!"

* "Polegi nii peerune kui eemalt paistab."

* "Ma ei saa aru, mis te selle noore kakava mehe kallal vingute? Tal ju ilus pats persepaos ja puha!"
.....Selliseid fragmente oli kuulda läinud MeesteLaulupeo Meestepoolses käimlas, kehakergenduse aegu ! VooT !

5:45 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Эх я бы поехал b WC, если бота будет да нормальная.Чё то здесь в Эстонии вообще... не радует в последнее время.
Если школы на аборигенский переведут - уеду .
Дей мучить не хочу ,пусть на русском лучше.

9:50 AM  
Anonymous Kurk.ee said...

Tänud, väga hariv lugemine.
Eriti ei paindu 15 kilo maksma millegi Soome sitapläsa eest, kui tegelikult odavamaltki neid sitatuusikuid Espoosse saab ,kui folkloristlikult nüüd veidi mõelda.
Peamised erinevused minumeelest siis on, et
1. kas tegemist on Põhjamaa külmailma pasaturneega või eestlaste lõõgastumiseks sisemise meeleolu tõstmise vahel.
saan aru, et miski muu on efektiivsem.
2. kas on olemas talvevarustus tasuta rentimiseks neile kes elamusi lähevad suure rahaühiku eest otsima külmale maale ?
(soojendus ja kõri viinaga sulatus
peaks ainult tengelpaua raudu mu avama:)))) )

3:40 PM  
Anonymous kristoke.eu said...

Meie peretuttav Soomes, kohalik soomlaste persenäksija, endine komnoor Aigar möönab, et kuigi huvi sittuvate ja peeretavate soomlaste vastu, mida ju kõik poisikesed lapsena pealt vaadata/kuulata soovisid, oli tavaline, siis tema huvi just skandinaavlaste sitateema vastu oli algusest peale pisut teravam ja teistmoodi kui teistel mürsikutel.
“Seda on spekulatiivne isegi seletada. Tagantjärgi olen palju mõelnud ja süüvinud, et miks ja miks soomlased nii palju peeretavad häälekalt ning miks nende pask on vedelam teiste skandinaaviarahvuste omast.
Palju tundus lihtsalt hurmav ja nagu oma sitt , see oli millegi äratundmine. (((
Ometi kõikides ta lapsepõlve sitafilmides mörisesid soomekeelt pudistavad mehed ja meie olime pahad sovjetid. Alati jäid baltikumi gayplakateid kandvad kandjad negatiivseteks, see on ka põhjus, miks ma tahan selle soome sitateemaga tegeleda ja sitajalugu uurin,” selgitas mulle mu peretuttav Soomest, Jyväskyla äärsest uusasumist.

7:09 PM  
Blogger Unknown said...

20156.3dongdong
ray ban sunglasses
jordan 6 cigar
michael kors
michael kors outlet online
oakley galsses
replica watches
abercrombie
louis vuitton
hollister co
oakley sunglasses
toms shoes
oakley sunglasses wholesale
oakley sunglasses wholesale
coach factory outlet
christian louboutin
coach factory outlet
louis vuitton outlet
tory burch outlet
copy watches
pandara jewelry
michael kors handbags
celine outlet
michael kors outlet
celine outlet
ray bans
jordan shoes
abercrombie kids
true religion sale
ray ban sungalss
coach outlet
jordan 11
chi flat iron
louis vuitton handbags

11:23 AM  
Blogger Unknown said...

20150622xiongair max uk
louis vuitton
jordan 6 cigar
gucci bags
abercrombie kids
kobe bryant shoes for kids
prada bags
cheap toms shoes
louis vuitton outlet
fendi outlet
mont blanc legend
air jordans
michael kors handbags
jordan 4s
prada sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
chanel handbags
coach factory outlet
jordan 13 retro
chi hair strighteners
timberland outlet
coach factory online
chaenl bags
michael kors outlet online
abercrombie outlet
celine bag
burberry sale
michael kors
tory burch shoes
michael kors outlet
celine luggage tote
louboutin
christian louboutin sale
michael kors outlet

9:31 AM  
Blogger 柯云 said...

2015-12-12keyun
louis vuitton bags
michael kors outlet clearance
ralph lauren
cheap oakleys
coach outlet
replica rolex watches
michael kors outlet clearance
ugg boots outlet
coach outlet store online
abercrombie & fitch
michael kors outlet
louis vuitton outlet
nfl jerseys
louis vuitton purses
canada goose outlet
louis vuitton
ugg slippers
cheap toms
louis vuitton outlet
nike trainers sale
uggs outlet
ugg sale
rolex watches
ugg boots sale
chanel handbags
gucci handbags
coach outlet
abercrombie fitch
air max 95
canada goose outlet store
coach factory outlet
hollister kids
louis vuitton handbags
the north face jackets
air jordans
canada goose coats
michael kors outlet
instyler
louis vuitton outlet stores
cheap oakley sunglasses

5:23 AM  
Blogger Unknown said...

zhengjx20160414
michael kors
canada goose outlet
oakley outlet
louis vuitton handbags
nfl jerseys
ghd hair straighteners
louis vuitton purses
ray bans
nfl jerseys
cheap nfl jerseys
christian louboutin outlet
true religion outlet
true religion outlet
toms
air jordan shoes
concord 11
kobe 8
coach outlet
louis vuitton outlet
hollister clearance
tiffany and co
coach factory outlet
ralph lauren home
louis vuitton outlet
coach outlet store online
coach outlet
north face jackets
replica rolex watches
louis vuitton purses
nike store uk
hollister clothing store
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
adidas superstar trainers
louis vuitton bags
air jordan homme
michael kors outlet
louis vuitton outlet
gucci bags
cheap ray ban sunglasses

6:30 AM  
Blogger chenlina said...

chenlina20160622
michael kors outlet
mont blanc fountain pens
coach factory outlet
ralph lauren outlet
ralph lauren
coach outlet
coach outlet
kobe 9
ray ban sunglasses
louboutin pas cher
fitflops
nike roshe runs
oakley sunglasses
ray ban outlet
replica watches
basketball shoes
replica watches
louis vuitton outlet stores
kids lebron shoes
nike basketball shoes
north face outlet
cheap jordans
instyler max
louboutin shoes
giuseppe zanotti
michael kors outlet
gucci outlet
coach outlet store online
tory burch handbags
michael kors outlet
toms shoes
pandora outlet
adidas superstar
cartier watches
coach outlet
ray ban sunglasses
nike trainers
longchamp bags
jordan retro
nike free run
as

6:05 AM  
Blogger oakleyses said...

polo ralph lauren outlet online, oakley sunglasses, louis vuitton, burberry pas cher, tiffany jewelry, oakley sunglasses, ray ban sunglasses, christian louboutin, sac longchamp pas cher, christian louboutin uk, longchamp outlet, jordan shoes, kate spade outlet, christian louboutin outlet, louboutin pas cher, polo outlet, ray ban sunglasses, air max, tory burch outlet, cheap oakley sunglasses, jordan pas cher, ugg boots, uggs on sale, nike free run, oakley sunglasses wholesale, gucci handbags, nike outlet, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, tiffany and co, prada outlet, replica watches, ray ban sunglasses, nike roshe, longchamp pas cher, ugg boots, louis vuitton outlet, prada handbags, longchamp outlet, replica watches, nike air max, longchamp outlet, nike free, nike air max, louis vuitton, louis vuitton outlet, polo ralph lauren, michael kors pas cher, christian louboutin shoes

3:58 AM  
Blogger oakleyses said...

burberry outlet, nike air max uk, hogan outlet, hollister uk, lululemon canada, nike roshe run uk, north face uk, abercrombie and fitch uk, sac vanessa bruno, nike blazer pas cher, uggs outlet, north face, uggs outlet, michael kors outlet, true religion jeans, ray ban pas cher, ray ban uk, burberry handbags, michael kors outlet online, michael kors outlet, mulberry uk, nike air force, coach purses, kate spade, coach outlet store online, hollister pas cher, replica handbags, converse pas cher, ralph lauren uk, michael kors, nike tn, michael kors outlet, guess pas cher, nike air max, michael kors outlet online, nike air max uk, michael kors outlet online, michael kors, vans pas cher, true religion outlet, true religion outlet, coach outlet, sac hermes, michael kors outlet online, oakley pas cher, nike free uk, true religion outlet, new balance, polo lacoste

3:59 AM  
Blogger oakleyses said...

converse outlet, herve leger, hollister clothing, lululemon, valentino shoes, oakley, vans, nike air max, bottega veneta, soccer jerseys, mont blanc pens, wedding dresses, vans outlet, celine handbags, nike huaraches, north face outlet, insanity workout, ray ban, mcm handbags, baseball bats, hollister, instyler, p90x workout, ghd hair, nike trainers uk, chi flat iron, iphone cases, nfl jerseys, mac cosmetics, nike roshe run, gucci, babyliss, nike air max, soccer shoes, asics running shoes, beats by dre, north face outlet, ferragamo shoes, converse, abercrombie and fitch, hermes belt, hollister, reebok outlet, new balance shoes, ralph lauren, longchamp uk, jimmy choo outlet, lancel, timberland boots, louboutin

4:00 AM  
Blogger oakleyses said...

canada goose outlet, pandora uk, louis vuitton, louis vuitton, karen millen uk, toms shoes, ugg,ugg australia,ugg italia, ugg uk, moncler uk, louis vuitton, montre pas cher, wedding dresses, canada goose, pandora jewelry, moncler, canada goose outlet, juicy couture outlet, moncler, canada goose, canada goose, moncler, louis vuitton, canada goose uk, ugg, moncler, hollister, thomas sabo, moncler outlet, ugg,uggs,uggs canada, ugg pas cher, coach outlet, pandora jewelry, replica watches, swarovski crystal, supra shoes, louis vuitton, moncler outlet, swarovski, links of london, canada goose outlet, juicy couture outlet, marc jacobs, doudoune moncler, canada goose jackets, pandora charms

4:01 AM  
Blogger داليا said...


https://decor-ksa.com/
https://3kary.com/property-status/homes-for-sale/
https://3kary.com/property-status/popular-homes-for-sale/

11:24 PM  
Blogger داليا said...

https://3kary.com/property-status/houses-for-rent/
https://3kary.com/property-status/popular-homes-for-rent/
https://3kary.com/property-type/houses/

11:25 PM  
Blogger Unknown said...I have to thank you for the efforts you've put in writing this blog
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-18.html
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-17.html
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-16.html
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-15.html
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-14.html
http://www.prokr.net/2016/09/tanks-cleaning-companies-13.html

10:39 AM  
Blogger raybanoutlet001 said...

ugg boots
omega watches sale
ugg boots
coach outlet
hermes belts
gucci shoes
coach outlet store online
coach outlet store
mont blanc outlet
valentino outlet

10:04 AM  
Blogger Unknown said...

links of london
roshe run
true religion jeans
links of london outlet store
golden goose
prada sunglasses
michael kors outlet online
lebron 14 shoes
air force 1
cheap jordans

5:27 AM  
Blogger jeje said...

adidas tubular
adidas nmd r1
timberland outlet
van cleef arpels
jordan retro
cartier bracelet
vibram fivefingers
atlanta falcons jersey
golden goose outlet
yeezy shoes

9:25 AM  
Blogger Unknown said...

qzz0626
coach outlet
ugg boots clearance
gucci outlet
polo ralph lauren
nike shoes
true religion outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
nba jerseys
brequet wathes

11:52 AM  

Postita kommentaar

<< Home